Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Hais Dorotty...

Mi a véleményetek Hais Dorottyáról?

Figyelt kérdés

#Dorottya #Oscar #Haisdorottya
jan. 8. 16:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Az, hogy szegény most ő került sorra a ezen a szar "Mi a véleményetek" tipusú kérdésfostengerben.
jan. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 igazán nem fair, hogy az ilyen kretén válaszokkal növeled a válaszaid számát.
jan. 8. 22:08
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
#2 Pont annyira nem fair mint ilyen kretén kérdésekkel növelni a kérdések számát.
jan. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 és ha érdekel?
jan. 8. 22:53
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
#4 akkor bármennyi energiát belefektettél volna, nem csak ideböfögőd hogy "mi a véleményetek + random filmcím/énekes/zenekar/hímzésminta. És ezt csináljátok (bár szerintem te csinálod legfőképpen) ki tudja mióta.
jan. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5 egyáltalán nem értelek. Mibe fektessek energiát, ha az emberek véleménye érdekel egy személyről?

Nem tudom, kikről beszélsz vagy miért rólam, 1 hónapja regisztráltam az oldalra...

Sajnálom, ha attól érzed jobban magad, hogy itt utálkozol:(

jan. 9. 12:50
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

#6 Nem érzem magam jobban az utálkozástól, attól érezném jobban magam, ha nemlennének ezek a futószalagon gyártottt kérdések.


És hogy mibe fektess energiát? Csak egy ötlet... Nem feltétlenül tudja mindenki hogy ki az a Hais Dorottya névről, de láthatták pl. a Mindenkiben. Na pl. ezt leírhattad volna ahelyett hogy csak idelöksz egy egymondatos kérdést.


Egyébként milyen érdekes, csak 1 hónapja regisztráltál, mégis tisztában vagy azzal hogy a rendszer számolja a válaszokat. Ebbőlis látszik hogy csak a kérdéseid számát akarod növelni.

jan. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7 De ha nem tudja, hogy ki az, nem is fog tudni véleményt írni... arra meg nem vagyok kíváncsi, hogy valaki ideröfögjön, jó csaj-e vagy sem.

És nem hiszem, hogy valaki egyetlen kérdésért megnézne egy filmet, vagy egy csomó infót...


Hányszor mondjam még el azt, hogy tény-leg ér-de-kelt a válasz?!

1 hónapja regisztráltam, igen, és megnéztem, hogyan működik a rendszer, amikor pl nem engedett két kérdést egymás után kiírni...


Nem értem, miért kell mindenbe belekötni. Ha van véleményed a csajról, írd meg, ha nincs véleményed, akkor ne válaszolj.

Fölöslegesen idegesítesz.

jan. 9. 14:47
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
#8 Tehát akkor olyanok vélemények érdekel akik személyesen ismerik?
jan. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 tök mindegy, mit írok ki, úgyis belém kötsz. Köszönöm, hogy elrontottad a napomat.
jan. 9. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!