Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy HErBY egy kerekesszékes nővel összejött és kihasznál pénzzel, lakással, kocsival?

Figyelt kérdés

HErBY most összejött egy kerekesszékes nővel. És a mozgássérült nő megy érte kocsival viszi minden hova. Benzinbe nem ad bele természetesen.

Most ott lakik nála alap dolgokat megcsinál. Mint mosógéppel mosogat, vagy leveszi a magasabb dolgokat a hölgynek. Azt mondja HErBY, hogy fűtésben nem ad bele mert amúgy is fűtene..... HErBY kutyáját a nő meg elvitte állatorvoshoz, kozmetikushoz. Persze nem a Főhősünk fizette ki.. És mellette kemény alkoholista, meg hol cigit szív meg hol e-cigit.

Teljesen kihasználja? Mi a véleményetek erről? És a HErBY rajongókat is kérdezem! Mert szerintem nagyon szánalmasabb amikor egy mozgássérült nőt kihasznál... fuvaroztassa magát ide-oda, nem ad bele számlákba, közben meg piál... És a volt párjával is pont ezt csinálta. Diával évekig ezt csinálta.



jan. 8. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Mi lett a sümegi házával?


Hosszú idő után ma néztem bele a videóiba, és meglepődtem, hogy nem Sümegen van.

Azt sosem értettem, hogy miért tartják el nők ezt a szerencsétlent. A volt nője hova tűnt?

jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Elsősorban NEM a HErBY háza. Anyja élettársa vette neki. (amit ő is bevallott meg amúgy is nem lett volna rá pénze mert mindig elcseszi..)

És azért tartsák el a nők mert ez a nárcisztikus Péter manipulálja a nőket.

És tényleg nárcisztikus! Olvass utána a nárcisztikus jelekre és észre veszed, hogy mindegyik pont illik rá.

Hát elhiteti a nőkkel, hogy ő a megmentő pasi. Ő nála nincs őszintébb. Ő romantikus, segít mindenben stb stb.. közben meg hazudik mindenben!

Utolsó gátlástalan alak. Aki csak élősködik. Diánál is miket művelt? Állatokat vitt oda miközben Dia világosan megmondta ide ne hozzon 1 állatot se. Állandóan ivott. Szégyenbe tette Diát és még mai napig is kapja az ívet. Konkrétan tönkre tette az életét. Párnapja HErBY ilyent szól: "Kimberlinek, hogy megnőtt a melle" egy kisgyerekről szól. Azelőtt egy fiatal korú lányt leitatott és fenekét videózta meg kurvázta stb stb... Valamelyik nap állítólagos a "barátja" feleségét megdugta. Ami kiderült.

Amúgy a "nemanyadvagyok" Youtube csatornán a "közösség" fül alatt megy a napi kibeszélő, ha érdekel.

jan. 9. 06:04
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Nagy szegenysegre all, ha valakit ez a

semmittevo, tarsadalmilag total haszontalan erdekel

jan. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Elvileg nem a nője, hanem az egyik régi nézője akivel kb olyan kapcsolatban van, mint Vicával ez meg valami Pupilla. Ment neki pár napra segíteni, gondolom míg nincs otthon az ura vagy akivel él. Anita óta azt se tudom, volt e valakije, de azt tudom, hogy csóri mindig kifogta azokat akiknek férje volt meg gyerek csak tagadták :D kivéve Kingánál és Anitánál. Ha össze is jön vele valaki inkább csak a szereplés miatt aztán rá jönnek, hogy milyen valójában és ott hagyják :D
jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nem az első alkalom. Diánál is csövezett 7 évig. Ki tudja, ott is mi történt..
jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szegény Pupilla sokkal jobbat érdemelne. Persze az elején még megy a hízelgés, virágot vesz, főz neki, takarít stb. Mostmár eltelt több, mint 1 hónap, rögtön elkezd ugyanúgy viselkedni, mint Sümegen. Vendégek, bemindenezés stb. Nem értem Pupillát, mert biztosan találna ennél normálisabb pasit, hiszen jó az egzisztenciája, diplomás, semmi gond nincs vele. Szerintem alacsony lehet az önbecsülése, pedig ügyesen megoldotta az életet eddig is kerekesszékesként. Nem értem, mit látott meg ebben az emberben? Mert még havernak hülyeskedni elmegy, ha neki bejön a Herby féle "humor".

De párkapcsolatot vele?

febr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!