Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Jár abba óvodaba híres emberne...

Jár abba óvodaba híres embernek a gyereke, ahová a te gyereked jár? Példaul olyan, akit a tvben lehet látni? Milyen élőben? A párja milyen?

Figyelt kérdés
jan. 24. 17:02
 1/7 anonim válasza:
68%
De jó, hogy heteroszaxualitás kategóriában került ki a kérdés. Így legalább nincs félreértés miért kérdezel rá celebekre.
jan. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskolában ugyanabba az osztályba járt a lányom és egy polotikus fia. Direkt nem írom melyiké 😉
jan. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kell kiírni a nevét! Nem olyan celebekre gondolok, akik mindig a tévében vannak. Aki például szerepelt már tévében párszor. Megváltoztak a szereplés után?
jan. 24. 17:34
 4/7 anonim ***** válasza:
2# vagyok, előtte nem ismertem, mint hogy híres lett, így nem tudom. Általában a felesége jött a gyerekek programjaira, ő aranyos volt, de voltak értetlen dolgai, de hát azok mindenkinek vannak. A férje csak párszor jelent meg, szerintem iskolai rendezvényekre direkt nem ő jött, de ha jött mondjuk a gyerekért napközibe és találkoztam vele, mindig udvariasan előre köszönt. Egyszer láttam egy posztjában, hogy az iskolát méltatja, mennyit tesz a gyerekekért és hogy a fia hálás lehet nekik az ott szerzett tudásért.
jan. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos, nekem iskolatársam volt egy ismert fővárosi színésznő. Óvodában is egy csoportban voltunk.

Több celebritás van az ismerősi körömben, olyanok is, akikkel bizalmas viszonyban vagyok (nem úgy!). Ugyanolyan emberek, mint bárki más.

jan. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látszik, nem jellemző, hogy elszállnak maguktól. Nálunk is van ilyen gyermek és teljesen normális, közvetlenek a szülei. Csak ezéet kérdeztem. Azért raktam más kategóriába, mert gondoltam, azt többen nézik, mint ezt. Még írhattok választ. Köszi!
jan. 24. 17:51
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha régebbi sztori is jöhet, gimnáziumban osztálytársam volt egy lány, aki azóta nagyon sikeres modell. Elég nagyképű volt a suliban, meg játszotta az agyát, nem nyúlt hozzá pl a tanár kérésére egy osztálytársam kabátjához, hogy arrébb akassza, mert szerinte beleizzadt, és elkap valamit. Viszont azóta teljesen normális, láttam vele pár interjút, szimpatikus, ahogy beszél meg viselkedik, hiába futott be, ezeket a kamaszlányos hülyeségeket levetkőzte.
jan. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!