Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van az, hogy Novák...

Miért van az, hogy Novák Katalin hunyoritva jól néz ki, anélkül meg…?

Figyelt kérdés

jan. 24. 19:19
A kérdező szavazást indított:
Mert szép még most is
Mert az alapvonàsai szépek csak màr öreg
Szerintem hazudsz, mert csunya
22 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%

Én egy alkalommal írtam ki kérdést név szerint és őt perc múlva tíltották személyeskedés miatt.

Nekem személy szerint magas, hogy miért hagyják nap mint nap az olyan jellegű kérdéseket kiírni, amiben a magyar politikai élet szereplői név szerint vannak alázva? Jelen esetben a köztársasági elnökön gúnyolódnak.

Ilyen kérdés kiírója megérdemelné, hogy el vigyék a rendőrök és miután jól elverték kapna egy hónap zárkát.

jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1:


Teljesen egyetértek, de ha épphogy arról szól a kérdés, hogy hunyoritva szép? Akkor mire fel?

jan. 24. 22:14
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez nem irónia, szerintem ezzel a módszerrel tényleg szép!
jan. 24. 22:14
 4/14 A kérdező kommentje:
Aki nem hiszi, próbálja ki!
jan. 24. 22:14
 5/14 A kérdező kommentje:

Pl ezen a képen is:


[link]

jan. 24. 22:20
 6/14 anonim válasza:
0%
Hazánk óvó anyja...
jan. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Kinek kell hozzá hunyorítani? Neki, vagy aki nézi?
jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%

#1 Mert mi az hogy szerinted nem lehet megszólni valakit csak mert köztársasági elnök? Pont hozzád hasonlók miatt tartunk itt, akik ezeket az élősködő tolvajokat valami istenségeknek képzelik.

Eleve Novákban semmi tisztelni való nincs, még csak nem is a nép választotta, hanem odarakta a Fidesz, szóval semmi ok nincs rá hogy tisztelje az ember.

Másfelől meg van a mondás, hogy a tiszteletet nem lehet kierőszakolni, azt ki kell érdemelni. Egy politikus, aki 0-24 az emberek megnyomorításán, kirablásán, hülyítésén, a demokrácia felszámolásán dolgozik, az egy csepp tiszteletet nem érdemel, és akkor még finoman fogalmaztam. Ahogy az elmebeteg Orbán, a népirtó Putyin vagy a tökkelütött hülye Trump sem érdemelnek tiszteletet, kártékony gazember az összes, akinek börtönben lenne a helye, nem országok élén. Semmivel sem különbek mint egy besurranó tolvaj, csak a pozíciójuk más.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: Novák Katalin objektíven nézve szerintem átlagos. Se szépnek, se csúnyának nem mondanám, tipikus 40-es háziasszony kinézete van. Hogy hunyorog vagy sem az tök mindegy, nálam sokat nem változtat az összképen. Ha már mindenképpen muszáj fideszes női politikust mondani, akkor szerintem Varga Judit vagy Szentkirályi jobban néznek ki.

jan. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Hiába mentegeted magad, kritikán aluli a viselkedésed! Tudjuk, hogy Datados megbízottak vagytok, jó pénzért. Legalja, csőcselék réteg a tiétek. Mindenesetre le screenshot-oltam és elküldöm Köztársasági Asszony biztonsági szolgálatának email címére. Majd ők indítanak eljárást ellened, h lyegyerek!
jan. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9:


Miféle köztársaság? Ne röhögtess.


Hazánk neve Magyarország! Tessék többet üldögélni a hozzád legközelebb eső Alaptörvény Asztalánál.

jan. 31. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!