Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Kovács...

Mi a véleményetek Kovács Misiről tiktokon? (link)

Figyelt kérdés

Én azt látom, hogy ez a kárpátaljai srác próbálja magát sajnáltatni, hogy küldjenek neki ajándékokat, illetve ahogy ő mondja, adományokat. Liveban teljesen másképp beszél, videókban úgyszintén.

Tartalomgyártónak nevezi magát, és a negatív kritikát piszok rosszul kezeli. Személyes véleményem szerint igénytelen trash amit csinál.


[link]



jan. 29. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Belepörgettem a legutóbbi videóiba, nekem teljesen átlagosnak tűnik. Liveban pedig még nem láttam, nem tudom, milyen. És azért azt tegyük hozzá, hogy szerintem senki nem szeretne a helyében lenni, ezért nem kell ítélkezni.
jan. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze rossz dolog, hogy mozgássérült, viszont a legtöbben sajnálatból követik. Mi lesz, ha nem lesz tiktok? Az ember össze fog roppanni. Veri a mellét sokszor a 97 ezer követőjére, másokat pedig szét kritizál és követelőzik. Nem úgy viselkedik, mint egy tisztelettudó, alázatos ember.
jan. 30. 05:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lesz, ha nem lesz tiktok... Semmi. Nem csak tiktokon lehet videókat megosztani, meg követőket szerezni. Ha neki az a 97 ezer ember okoz boldogságot, akkor legyen, én nem sajnálom tőle. És igen, a valóság az, hogy nem mindenki "alázatos". De linkelj már be egy olyan videót, ahol úgy viselkedik, mert esküszöm, én csak egy átlagos, vidám gyereknek látom, aki valahogy mégis elfogadta a sorsát, meg pláne nem kritizál senkit. Tudod, milyen az, amikor valaki sajnáltatja magát? Ott ül a kamera előtt, épphogy nem sír, de nem is csinál semmit, csak kéregeti az ajándékokat. Rengeteg ilyet látok másoktól, teszik ezt olyanok is, akik járni tudnak, meg van mind a két kezük. Szerintem az sokkal szánalmasabb.
jan. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!