Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tavaly hogyhogy Taylor Swift...

Tavaly hogyhogy Taylor Swift lett az év embere?

Figyelt kérdés

A Time magazin őt választotta 2023-ban az év emberének. Ezt mivel érdemelte ki? Nem rosszból kérdezem, nincs vele semmi bajom, csak furcsállom, mert semmi különleges nem kötődik a nevéhez, popsztár aki énekelget, ezzel az erővel bármelyik másik popsztár is lehetett volna az év embere. Sokkal inkább illet volna ez a cím valami fontos politikai figurának, vagy akár pl. Max Verstappen Forma-1 pilótának, aki minden rekordot megdöntve lett világbajnok.

Szóval nem értem, és még egyszer kiemelném, nem rosszindulatból mondom ezt, csak "simán" nem értem mit tett Taylor Swift ahhoz hogy ő legyen az év embere.



febr. 3. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy ez az egész év embere dolog egy hülyeség...

Ha megnézed, kik voltak eddig az év emberei, ha abban az évben volt USA elnökválasztás, akkor az ott nyert elnök lett.

Lett még minden ember, az év embere, és egy tükör a címplapon, azaz TE vagy az év embere, és a szexuális erőszak áldozatául esett nők is voltak az év embere. Ehhez képest az, hogy valami popsztár kapja ezt, nem annyira furcsa.


Elvileg azért, mert sokat turnézott abban az évben, de én sem értem, hogy nem volt más, aki nagyobb hatással lett volna 2023-ra?


Lehet, hogy most nincs olyan tavaji évre nagy hatással levő politikus, aki ne lenne megosztó az olvasóik/amerikai társadalom körében, és nem mertek bevállalni egy ilyet, ezért egy nagyjából semleges popsztárt választottak.

febr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Le van írva az oldalukon, ezt megnézted?

[link]

febr. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ő nem ember, hanem asszony.
febr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Forma-1 pilótának inkább, mert világrekordokat dönt? Taylor Swift is egy csomó világrekordot döntött meg tavaly, lemezeladásokban, streamingben, mind a zenéit, a koncertfilmjével, merchben, a jegyekben. Lehet hihetetlenül hangzik, de a mostani turnéja, az egyik legsikeresebb turné valaha, nem csak neki, hanem úgy általában. Elképesztő bevételeket generált, nem csak magának, hanem minden városban, ahol koncertezett. Érezhető gazdasági hatása volt az USA-ban a turnéjának. Ez hatalmas dolog, pláne egy válságban.
febr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az Év Embere díj nem biztos, hogy büszkeségre ad okot. A valaha élt legvéresebb diktátorok is mind elnyerték már, valamelyikük többször is.
márc. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!