Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Emília Clarke a világ legszebb...

Emília Clarke a világ legszebb leggyönyörűbb nője. Szerintem igen . Szerintetek is ? Ki van így vele még rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva a Föld összes nőjének szépsége meg se közelíti Emília Clarke szépségét annyira gyönyörű nő. A bájos arca, mosolya amely édesebb a méznél is s a teste is nagyon gyönyörű már abból a szempontból hogy semmi szilikon vagy plasztika. Azt mondta hogy semmit nem fog megcsináltatni magán . Szerintem igaza is van mert így szép és gyönyörű ahogy van akár sminkben van akár smink nélkül így is úgy is a Világ legszebb leggyönyörűbb nője .


Egy 10-es skálán tuti 10-es de inkább 30-as vagy 40-es



#A legszebb nő az egész világon
febr. 4. 22:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%

Akkor még nem láttad őt:

[link]

febr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%
#1 ő a finn kormanyfő vagy mi a szösz? Csini egyébként.
febr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
Hát erős versenyző meg kell hagyni. Nekem is megszaladt már vele néha a fantáziám.
febr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%

Én a szemöldökét bírom a legjobban.


[link]

febr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%

Távolról sem. Akinek bejön ez a sótlan angol típus, annak biztos, kiemelkedő, de még köztük se feltétlenül ő a legjobb.

A Trónok harcában a fehér paróka, az extrém fonások és a szemeit nagyító, matt smink sokat dobtak rajta, de a hétköznapi önmagának vagy díjátadóra beöltözve és kisminkelve, barna vagy sárgás szőke hajjal fele olyan mutatós sincs, mint Daenerysként.

febr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
Nem.
febr. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Holywoodi színésznők között nincs kiemelkedő szépség, bármelyik Otto ruha katalógusban találsz szebb arcú, jobb alakú hölgyeket. Az teszi őket kívánatossá, hogy állandóan őket nyomják az ember arcába. Nekem a kedvencem egy Janice művésznevű bémet énekes, született Franciska Crurratis.


[link]

febr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40%
De vicces, aki ellenkezett, mind le lett pontozva, aki egyetértett, az is. xD
febr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

[link]


egy friss kép Emília Clarke-ról

febr. 5. 14:56
 10/18 A kérdező kommentje:

képek Emília Clarke-ról

[link]

febr. 5. 15:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!