Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy megvan annak az esélye, hogy Alekosz legyen Balázs és Feri új műsorvezető társa a Balázsék reggeli műsorban?

Figyelt kérdés

Szavazásra bocsátották a kérdést:

[link]



febr. 5. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Alekosz jó lenne. Tud értelmesen beszélni, vannak önálló gondolatai.
febr. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Délelőtt is néztem ezt a szavazást, akkor mintha Alekosz nem lett volna ott. De egy esélyt kaphat ő is, de nagyon kicsi az esély arra hogy ő nyerje a szavazást. Szerintem Ráskó Eszter fogja megnyerni a szavazást, amivel én nem igazán értek egyet.
febr. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Mint látod, igen.
febr. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Először nem volt a listában, utólag adták hozzá. Biztos nem számít érvényes jelöltnek, ez csak valami poén.
febr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Azt írják, 9 jelöltet lehetett hallani. Én nem tudom, nem hallgatom, de ha őt is meghallgatták, lehet rá szavazni, miért ne lenne ő is egy jelölt?
febr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 Őt most nem hallgatták meg, csak régebben párszor mint interjúalany volt a stúdióban.
febr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Az az ember olyan karakter amilyen, és jól is érvényül vele a médiában ha produkálnia kell magát, de műsorvezetésre alkalmatlan. Egy percig nem gondolhatják komolyan. Másrészt a szavazás valóban azt jelenti hogy a néző dönt és azt kötelesek elfogadni (nyilván nem), vagy csak egy médiafogást és játékot húznak rá a jelenségre miközben az új tagot maguk között már megválasztották és szerződtek is vele a háttérben? Inkább az utóbbi.
febr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Semmi esélye Alekosznak. Tudják, hogy azzal csak hallgatóságot vesztenének. Nem hülyék.
febr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Hű! A magyar társadalmat mélyen foglalkoztató, húsba vágó kérdések...
febr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Alekosz sötét mint a sár. Müsorvezetőnek alkalmatlan. Úgy gondolom nem kerül be a műsorba, legfeljebb bohócnak, úgy mint évente 2X Páko
márc. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!