Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Cs Csengét vagy Radics Gigit...

Cs Csengét vagy Radics Gigit választanád?

Figyelt kérdés

CS CSENGE


[link]


[link]


Radics Gigi


[link]


[link]



febr. 13. 07:37
 1/7 anonim válasza:
100%
Csenge
febr. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért
febr. 13. 07:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Gigi, karakteresebb és énekelni is tud. A másik mit tud?
febr. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Csengét választanám.

„Gigi, karakteresebb és énekelni is tud.”

… Really?! Ezt remélem te sem gondoltad komolyan. 🤣

„A másik mit tud?”

Pl. bájos. 😅

febr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagy teljesítmény az új A kis hableány film magyar dalainak a felénekléséhez képest, - nem szeretem a munkásságát, teljesen más stílust hallgatok, de van hangja - hogy "bájos".

Ami egy adottság, nem kell se dolgozni rajta, se fejleszteni, csak van. Úgyhogy még mindig ott tartunk, hogy nem tud semmit, csak egy kirakatbaba.

febr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Radics Gigi
febr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

„Ami egy adottság, nem kell se dolgozni rajta, se fejleszteni, csak van.”

Érdekes. Én úgy tudtam, hogy az éneklés is csak adottság kérdése. Aki tud, az tud, aki meg nem tud, az hiába erőlködik és vergődik a mikrofon előtt, akkor sem lesz jobb a hangja. Mondjuk az ilyen mondvacsinált énekeseknél a hangmérnököket sajnálom, mert a valódi munka, a nagy teljesítmény mindig rájuk szakad.

Szóval inkább egy jó genetikával rendelkező kirakatbaba szépítse a környezetemet, mint egy erősen lelakott „énekes”.

febr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!