Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tényleg attól lesz vicces egy...

Tényleg attól lesz vicces egy humorista, hogy minden második mondatában van egy alpári szó?

Figyelt kérdés

Soha nem értettem, hogy egyes humoristáknak miért kell minden második mondatba valami alpári szót beletenni. Ha valami a b+ és fa... szavak nélkül nem vicces, akkor azt inkább hagyni kellene.

Én értem a humort, de ha egy humor jó, akkor az működik csúnya szavak nélkül is. Akkor meg mi szükség van rájuk? Ettől lesz nemő az előadó? Vagy ha csak ezekkel működik, akkor az rettentően lapos humor, az az előadó nem humorista, hanem csak egy szánalmas, primitív tapló.

Vagy ennyire erre van igény, nem is a viccre? Az emberek ennyire igénytelenek?



febr. 18. 12:01
A kérdező szavazást indított:
Sajnos az emberek többsége is ennyire primitív, hogy ez kell nekik.
Ezek a humoristának nem nevezhető alakok csak erre képesek, itt tart a szellemi szintjük és ehhez megtalálták a maguk közönségét is.
Minden humor csak akkor működik, ha káromkodik, vagy csúnyán beszél benne a humorista, különben unalmas lenne.
Nincs igaza a kérdezőnek, nekem tetszik, hiszen nekem is igényem van az alpári beszédre.
12 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Én sem értem, hogy ilyen lesarkított kérdéseket mennyire lehet komolyan venni miközben ha kicsikét is használod az eszedet rájössz, hogy a káromkodós humoristákat inkább az előadás módjuk miatt (hangorgánumuk) szeretik őket. Van az a réteg akiknek ez elég és van az akiknek bejön ez is illetve a másik kategória amikor a humornak van összetettebb mögöttes tartalma.
febr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
febr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Lehet érted a humort, de azt nem érted, hogy mindenkinek más a humoros. Miért kell folyamatosan elkezdeni ezeket az én ízlésem az etalon, mindenki más igénytelen jellegű vitákat?

Miért akarsz a saját képedre formálni mindenkit? Nem vagy isten.

febr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3: Szóval szerint az alpári beszéd, az ízlés kérdése? Megértem, hogy te szeretsz úgy beszélni és hallani is szereted, de ez nem ízlés, hanem intelligencia kérdése. Ízlés kérdése az, hogy milyen zenét szeretsz, vagy hogy melyik szín tetszik. Értelmes, intelligens ember viszont nem beszél így. Ez egy objektív dolog, ellentétben az ízléssel, ami szubjektív.
febr. 18. 19:36
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Csak azért, mert azt állítod, hogy ez objektív még nem válik azzá.

Egyébként én nem szeretem, de vagyok annyira intelligens, hogy elfogadjam más meg szereti és viccesnek tartja.

febr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szóval ha én kiállok az emeberek elé és elkezdek alpári módon beszélni, akkor vicces leszek. Mégiscsak pályát tévesztettem.
febr. 18. 20:20
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Ha tudsz olyat mondani, ami az embereket érdekli és meg akarják hallgatni, akkor lesz közönséged. Kereslet, kínálat.

Miért kéne ezt egyetlen ember ízlésére szabva mesterségesen szabályozni?

febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező, egy olyan országban élsz, ahol a leghallgatottabb rádiósműsor a bochkor, amiben a nem túl eszes Bochkor Gábor "humora" abból áll, hogy idétlenül röhög meg másokon élcelődik.

Humoristáknál ugyanúgy látszik, hogy az átlag magyar proletárnak ez a szintje:

Ugyan vannak jobb, értelmesebbek humoristák is (Kőhalmi, Bödőcs stb.), a többség annyit tud, hogy káromkodik (lásd Kiss Ádám), vagy proli homofób vicceket mond (Dombóvári), vagy azt meséli el, hogy őt mennyire meg akarják d..gni (Kormos Anett), vagy hogy hahaha.."de dagadt vagyok", "beszorultam a liftbe egy kövér nővel".

Rekop György meg konkrétan egy idióta 0 humorérzékkel.

febr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!