Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tóth Gabi miért veszi magára...

Tóth Gabi miért veszi magára annyira, ha bántják?

Figyelt kérdés

Szerintem az emberek többsége nem bántja, csak reflektál a cselekedeteire. Aztán sokan atmennek gyűlölködésbe.


Én sem nézek fel rá. Érettségije sincs, hangja sincs, az elviselhetetlen stílusaval küzdötte fel magát oda, ahol most van. A nővére sokkal normálisabb, meg nincs is rivaldafényben. Gabi viszont a Fidesz kis kedvence lett, megtért a kurtizán életformából, keresztény, hazaszerető családanya lett. Igaz, a férjét megcsalta, de ez mellékes. Ezek után nem jogos a kritika, miközben ezt mind kitárja a nézőközönségnek?



febr. 21. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nézettséget generál neki.
febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az igazság sokaknak fáj. Neki is.
febr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert jó pénz a felhajtás. A Fideszes százmilliók nem elég neki.
febr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Mert egy botrányliba , ilyen a természete, nincs önkritika, önvizsgálat csak nagy ego meg önérzeteskedés.
febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A legviccesebb, hogy jogi utra tereli, ha valaki beszol neki. Ő akarta ezt.
febr. 21. 19:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert az érzelmi intelligenciája nulla. Mivel karizmája nincs, alázata nincs, hangja sincs, a külseje se jó, valamivel fent kell tartania magát a köztudatban. Engem nem zavar ha valaki sok mindenben kipróbálja magát, de attól még, hogy mindenben Istennőnek hiszi magát, nem az. Inkább undort vált ki az emberekből az ilyen viselkedés, meg maximum szánalmat. És akkor írják neki, hogy "Gabika ne törődj senkivel" hát pedig de. Néha mással is kéne törődni, ha meg nem akkor nem kell megsértődni.
ápr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!