Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Emlékeztek Gedeon Burkhardra,...

Emlékeztek Gedeon Burkhardra, a Rex Felügyelő, Cobra 11 nyomozójára?

Figyelt kérdés

Rakerestem a Facebook-on. Látton, hogy félmeztelen videót tesz fel magáról. Nagyon jól tartja magát. Mindjárt 55 éves lesz. Kapuzárási pánik lehet nála, vagy a rajongóitól várja a pozitív visszajelzést? Büszke lehet a külsejére, az egyszer biztos. Látom a videókon, hogy cigit tölt. Ennyire rosszul megy neki? Itthon minálunk nagyon puttyó dolog.


Videó linkje


[link]


febr. 29. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
8%
Megvan a véleményem azokról, akik ismeretlenül minősítenek mást, méghozzá negatív értelemben.
márc. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is!
márc. 1. 17:28
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy amikor ő fiatal volt (lásd Rex), akkor ő TOP pasinak számított indenhol, ahol a sorozatot vetítették. Kifejezett vonzó, szép arcú, jó testű volt.

Így ötvenes korára én nem látok benne már számomra semmi érdekeset, szerintem egy általános ötvenes fizikumában van, és már arcra sem vonzó.

De lehet, valaki másképp látja.

márc. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!