Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek kinek volt igaza...

Szerintetek kinek volt igaza ma reggel a Mokkában? Tvrtkonak, vagy Kiszelnek?

Figyelt kérdés
Szerintem egyértelműen Tvrtkonak, de kíváncsi vagyok, hogy van e valaki, aki más véleményen van. Végre valaki hangosan kimondta a kérdést, hogy az ilyen tehetségtelen nyomorultak mit keresnek a médiában. Vagy ti örültök, hogy minden nap ezeket kell nézni a tv-ben? Tudom, hogy ha nem tetszik, akkor nem kell nézni, de miért én kapcsoljam ki a tv-t? Nem én fizetek?
2010. okt. 25. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Húha, nincs meg videón valahol ez ?
2010. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, bocsi.

Megnéztem, de jót röhögtem. Tvrtutkónak teljesen igaza volt, remélem ezért nem rúgják ki...

2010. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Írd be google-be hogy Tvrtko Kiszel comment és amit kiad elsőnek, azt nézd meg.
2010. okt. 25. 16:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
És szerintem Tvrtko sokkal többet letett az asztalra, mint Kiszel. Ez a nyomoronc meg nem képes megérteni, hogy nem az a baja V.T-nek, hogy nem szerepel a címlapon, hanem egy ilyen, semmirekellő, eszetlen libát, aki el van szállva magától, aki a botrányyaiból él meg, azt hívják be egy ilyen műsorba. Teljesen megértem.
2010. okt. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A média az,aki ezekkel a celebekkel tömi a fejünket,mint ez az idióta Kiszel Tünde.Senki nem hiányolná őket,ha a tv egyszercsak nem foglalkozna velük.A tv2 választotta be Kiszelt a megőrülős műsorba,és reklámozza őt a legtöbbször.Tvrtkonak meglehet a magánvéleménye-de ő is ennek az intézménynek dolgozik..igazán szerintem semelyiknek nincs igaza..
2010. okt. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyiknek sem azt is elmondom miért,mert Tvrtko sem tett le többet mint Kiszel.

De Kiszelt nagyon is utálom.. Mindig ezek a celebek veszekednek..

Engem kimondottan irritál hogy folyamatosan azt kell hallgatni hogy a Kiszel tünde meg egy másik celeb (aki most tvrtko) veszekedik

2010. okt. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tvrtko-nak, egyértelmű. Csak kicsit durvára sikerült a kérdés. Tüncikével nem lehet így beszélni, csak finoman... Bár lehet, hogy akkor nem értette volna a kérdést...
2010. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem kérdés, hogy igaza van Tvrtkonak, azonban lássuk be még Kiszel Tündének is lehetnek olykor helyes meglátásai. Arra gondolok, hogy Tvrtko minden második mondatában bakizik, és úgy kémleli a súgógépet, mintha most látna először betűket. Remek újságíró, igaza van Kiszel Tündével kapcsolatban, de nem való műsorvezetőnek...
2010. nov. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!