Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit Gondoltok Kaly Rolandról?...

BÜLENT999 kérdése:

Mit Gondoltok Kaly Rolandról? Én Személy Szerint Nagyon Bírom A Csávót.

Figyelt kérdés

márc. 2. 06:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem tudom, ki az.
márc. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Már ez is magyar?
márc. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
kelly rowland jo kos neger csaj
márc. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért írsz minden szót nagy kezdőbetűvel?
márc. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4 Hát bocs hogyha Irritáló csak úgy Meg Szokásból Manapság sokan még Írni is El Felejtenek. Hát Ő 1 Erdélyi Fiatal Gyerek 24-Éves Elmúlt csak azért tettem fel magát a kérdést mert az egyik Rokonomnak eléggé meg Keseríti a Mindennapjait és úgy Voltam vele Hát ha valaki így Látatlanból Ismeri netán mert ez a Roli úgy van vele hogy Ő már Világhírű Énekes Sztár Lett.🤣
márc. 2. 07:49
 6/10 anonim ***** válasza:
ma 07:49 Meg akarjatok verni, vagy mi ? :D
márc. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hogyha még ez Segít még Tavalyelőtt a Sztárban Sztár Leszekben is Benne volt nagy nehezen el Jutott a Döntőig de Második lett Ezüst Érmes mivel a Győztes aki meg Nyerte Kökény Dani volt az Akkor 17-Éves Nehéz Sorsú Nyomorból JÖTT Fiatal Fiú. Majka Kapta fel 1 Szám Erejéig utána AZ Éjjeli Pillangó Számmal amiben Ő is közreműködött. De azóta se semmi ennek is már több mint 1-Éve. De nagyon Gizda és Nem Szándékozom részletezni mert még a Végén TILTANÁNAK.
márc. 2. 07:57
 8/10 A kérdező kommentje:
6# Dehogyis amúgysem Érne semmit Ő nem ért sem a Szép Értelmes Szóból se a Verésből csak Kíváncsi Voltam már Plusz Érdekelt hogy ténylegesen annyian odáig vannak e Ő Érte mint amennyire be Állítja Önmagáról hogy Ő Felejthetetlen illetve Nélkülözhetetlen. De akkor Pozitívan Csalódtam hiszen a Legelső Válaszoló azt sem Tudja Kicsoda,Micsoda szóval itt meg Bukott a Kis Királyfi mégsem annyira Világhírű mint ahogyan Ő Beképzeli. 🫠
márc. 2. 08:05
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Te hobbiból írsz úgy, mint egy full retardált vagy ez ösztönből jön?
márc. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9# Hobbiból, illetve igen inkább Ösztönből de nem vagyok Értelmi Fogyatékos!de Megértelek ha ezt a benyomást keltette maga az írás.
márc. 2. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!