Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek a Puzsér Róbert...

Szerintetek a Puzsér Róbert átlépett egy erkölcsi határt azzal, hogy Dopeman húgát, és anyját a szájára vette a klipjében?

Figyelt kérdés

ápr. 2. 21:12
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
25 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Igen főleg úgy hogy a testvére beteg és nem tudja megvédeni magát
ápr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem Dopemannek alapból elvtelen visszavágni, elvégre egy szellemileg visszamaradott emberről van szó.
ápr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem direkt így csinálta, hogy Dopeman érezze át, amit valaha másokanak mondott. Visszanyalt a fagyi, nincs itt semmi látnivaló!
ápr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mármint, amikor Majka szívbetegségén gúnyolódott, vagy, hogy a Potyondy Edinát szídta?
ápr. 3. 11:10
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a furcsa az egészben, hogy Puzsér Dopeman egész eddigi munkásságára reflektál ebben a hangnemben, viszont Dopeman mára eléggé megszelidült a fiatalkori önmagához képest. Ezért tűnik túl durvának Puzsér szövege. Annak idején valamelyik Kartel számban pedig az énekelte Dopeman, hogy "semmi sem elég, semmi sem durva".
ápr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
14%

Puzsér Róbert most keménynek tűnik az emberek szemében, hogy egy megfáradt rappert legyőzött, noha nemrég Bohár Dániel kerekedett felül rajta, konkétan megilyedt tőle.


Történt ugyanis, hogy Bohár Dani felhívta telefonon az aktuális Varga-Magyar témával kapcsolatban, és pár mondattal arra késztette Puzsért, hogy kínosan nevessen a telefonban, és gyorsan elköszönjön.

(hoppá, hova tűnt a nagy megmondó énje?

Utána meg csak kínosan magyarázkodott, hogy mi volt, ugyanúgy mint most Dopeman teszi.

Bohár meg szépen túllépett az egészen.


Puzsér tehát csak azokat az embereket tudja legyőzni, akik jellemben gyengébbek mint ő. Bohárral nem bírt el, mert ő intelligensebb Puzsérnál.

ápr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
17%
*megijedt tőle #6 voltam
ápr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
#6 szerintem Bohárnak az a telefonbeszélgetés ugyanolyan ciki. Annyira nem volt képes, hogy megmondja, hogy kik azok a “maguk”.
ápr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
14%

#8


Ne értsd félre, Bohár Dani sem egy szimpatikus alak, sőt, a mostani Magyar Péter ellenes gúnyolódását taszítónak tartom

De amennyit láttam (hallottam) abból a telefonbeszélgetésből, az alapján inkább Puzsérnak volt ciki. Mert ugye Puzsér a megmondóember, akinek mindig megvan a véleménye, de Bohárral nem mert belemenni egy vitába, feltehetően azért, mert tudta, hogy abból ő jönne ki vesztesen.

Az meg, hogy utána magyarázkodott, kire emlékeztet? Hát arra, amit most Dopeman csinál. A legyőzöttek magyarázkodása.

ápr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

9, Ezt értelmezni sem tudom. Mi az hogy nem mert belemenni egy vitába? Milyen vita az ahol a beszélgetőpartnered azzal indítja a beszélgetést, hogy „maguknak belefér a családon belüli erőszak?” aminek mindketten értjük a célzatját és a jelentését, majd miután Puzsér visszakérdez alig burkoltan megvádolják családon belüli erőszakkal? Ez milyen vita? Ennél már tényleg csak az van lejjebb mikor alkeszok / agresszív hajléktalanok odamennek hozzád anyázni. Azt is vitának hívnád?


Persze biztos lehetett volna ezt jobban kezelni, de Bohár nyilvánvalóan készült erre a beszélgetésre, Puzsért meg full váratlanul érte ez a telefonhívás és arra is csak közben jött rá, hogy ezt fel fogja venni a Bohár.


Dopeman húgának az említésre tényleg rohadt gáz és övön aluli volt Puzsér részéről - de én elhiszem neki, amit mondott, hogy azt se tudta, hogy Dopemannek van húga. Gondolom lejött hogy kedvelem Puzsért, lehet hogy elfogult is vagyok vele, de én kb 8 év alatti egszámlálhatatlan mennyiségű Puzsér hallgatás után egyszerűen nem nézem ki belőle, hogy ő szándékosan ilyen mélyre süllyedne pláne egy "Dopeman" kedvéért. Egyszerűen nem tudom elhinni.


Mindenesetre a bocsánatkérés idomos lenne mert még ha nem is szándékosan, de akkor is túlment egy határon.


PS: A 6-os kommentelő is te vagy? ,,Bohárral nem bírt el, mert ő intelligensebb Puzsérnál."


Ezután a mondat után jöttem rá, hogy a válaszom megírásával töltött kb 10 percet soha nem kapom vissza az életemből. Azért elküldöm, ha már leírtam :)

ápr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!