Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Megan Fox így...

Mit gondoltok Megan Fox így is szép vagy már túl mű?

Figyelt kérdés
[link]

ápr. 5. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Már rég túl mű.
ápr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem tetszett.
ápr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Borzalmas.

Sosem volt nagy ideálom, de régen legalább még nőnek nézett ki.Ettől a fotótól megijedtem konkrétan.

ápr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Még azért bőven az ízléses kategória. Velem így nem jöhetne ki utcára, ilyen hajjal, a többi rendben van.
ápr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha közte és a nála közel kétszer idősebb Udvaros Dorottya között kellene döntenem, az utóbbira szavaznék. Ő méltósággal tud öregedni. Fox meg még messze van tőle. Sem a férfiaknál, sem a nőknél nem értem, miért akarnak mások lenni? Még ha szebb lenne? De sokszor még ez sem igaz az eredményre.
ápr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem, Megan fiatal korában volt a legszebb, azóta már túl tolta a plasztikát de, ez hollywoodban nem csoda.
ápr. 6. 16:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Szoktam a youtube-on ilyen szétplasztizott színészekről szóló összeállítást nézni. Ijesztő.
ápr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem is lenne plasztikázva, a sminkelt és retusált kép nekem már eleve túl mű. De ha levakarná magáról és befeküdne mellém az ágyba, valószínűleg nem rúgnám ki. MILF.
ápr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Régen nagyon az volt most már ocsmány kb
ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!