Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A nyiregyhazi 4 gyermekes...

A nyiregyhazi 4 gyermekes anya (SZ.P. Zsuzsa) ongyilkos lett?

Figyelt kérdés
Tud valaki részletet mi lett vele és miért? :(

#öngyilkos #anya #4 gyermekes
ápr. 25. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudnak még részleteket. Eddig úgy tudni, hogy egy autóval elindult valamerre aztán a rendőrök találták meg a testét egy Nyirtura környéki erdőben. Az képe alatti kommentekben írják többen, hogy öngyilkos lett,de nem lehet tudni 100%osan.
ápr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Múltkor azt olvastam, hogy a kocsiban találtak meg. De azt nem tudom elkepzelni. Max gyogyszerrel. Erdőben az akasztas jöhet szóba, de az q nőkre szerintem nem jellemző. Sajnálom ami történt vele. Azért erdekelnek a részletek, mert segíti a feldolgozast... engem megrazott.
ápr. 27. 13:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínű külső nyomokat nem találtak rajta így majd később derül ki. Lehet gyógyszertúladagolás vagy valami mérgezőt ivott. De borzasztó lehet, hogy a gyerekek és a férj várják haza majd hírt kapnak, hogy sajnos meghalt. Rengeteg idő lesz nekik feldolgozni. A gyerekeknek még lehet pszichológus is kell majd.
ápr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, borzasztó :( vajon mi történhetett, hogy ennyire nem látta a kiutat..? :(
ápr. 27. 13:56
 5/9 A kérdező kommentje:
De a mérgező ivasra előre fel kell készülni.. ezek nem hirtelen jönnek?
ápr. 27. 13:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Isten nyugtassa!
ápr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Apukám barátnőjének a főnöke ismerte. 41 éves volt a legkisebb gyerek 4 a legidősebb 13 éves. Nagyon depressziós volt valami miatt így felakasztotta magát egy erdőben.
ápr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

4 éves a pici? Istenem szegeny.... :( Nagyon sajnálom!


Úgy hallottam probaltak segíteni neki, de elutasito volt. Nem értem mi történhetett :( vajon mitől tud ennyire nagyon befordulni az ember? :(

ápr. 27. 21:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok dolog van amitől depressziós lehetett pl sok sérelem vagy rossz házasság,nagyobb anyagi problémák, vagy történt egy nagyobb dolog az életében amit nem tudott feldolgozni vagy nagy boldogtalanságban élt, hiába volt 4 gyereke. Ezt már csak ő és a közeli hozzátartozók tudhatják.
ápr. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!