Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lindsay Lohan hogy változhatot...

Lindsay Lohan hogy változhatott meg így?

Figyelt kérdés
Korábban nagyon gyönyörű volt, most megláttam hogy néz ki és ha nem tudnám, hogy ő az, meg sem mondanám. Oké, tudok róla, hogy kabszereket használt (Külön megkérdezném, hogy milyet?) illetve ivott is. De így meg lehet változni tőle? A szeme, a szája, meg úgy az egész arca teljesen más. Esetleg plasztikai műtétje is lehetett? Mit tudtok erről?

ápr. 25. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért érdekel téged ez a luvnya ennyire? Segíteni akarsz neki, meg akarod keresni, vagy mi?
ápr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
A drogok meg az alkohol nagyon csúnyán lestrapálja az áldozatot, testben is és lélekben is. Ezt helyrehozni meg nemigen lehet. Nem csoda, hogy elrettentésként a drogellenes kampányokban előtte-utána képekkel szoktak riogatni.
ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Viszont ahogy olvastam így utólag az arca leginkább a plasztikai műtéttől változott meg. De arra mégis mi szükség volt?
ápr. 25. 22:27
 4/9 A kérdező kommentje:
#1-es, te inkább menj a búsba és máshol éld ki magad! És ha érdekel??? Nem akarom megkeresni, de akkor se írd, hogy lúvnya. Nem is ismered a magán életét, és hogy mi vihette rá erre.
ápr. 25. 22:28
 5/9 anonim válasza:

"De arra mégis mi szükség volt?"


Talán mert tönkretette a testét a pia meg a drog?


Tessék, két példa:

[link]


[link]

ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
64%
Lindsay Lohan alkohol- és kokainfüggő volt.
ápr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez szörnyű dolog :'(

Pedig annyira gyönyörű volt. Gyerekkorom plátói szerelme. Szerencsére már rendes életet él. (Bár azt nem értem, hogy miért pont egy arabhoz ment hozzá és költözött Dubajba) Született egy gyereke is már. Csak bár ne sodródott volna bele az egészbe.

ápr. 25. 22:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen hát elég sokat bulizott az is rányomott az arcára, meg öregedett is és ezért plasztikáztatott is de az új filmjében az ír kívánságban szerintem elég szép volt
ápr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt még nem láttam mondjuk. De azért a 37 év még nem számít soknak. Nem hiszem, hogy ennyi idősen plasztikára szorul az ember.
ápr. 27. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!