Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dancsót ennyire zavarja, hogy...

Dancsót ennyire zavarja, hogy őt nem hívta még meg az amcsi nagykövet?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=T1rV04KJCAw

Nagyon sokszor éreztem magam közben furán, nem értem, miért zavarja vagy miért gondolja, hogy bármelyikük is azért foglalna állást a politikában, mert attól lesz több nézője vagy követője. Szerintem alapvetően nem baj állást foglalni a politikában, csak itthon érték el azt, hogy gáz legyen az egyik vagy másik oldal és folyton menjen a gyűlölködés.


ápr. 29. 19:09
 1/3 A kérdező kommentje:
+ például Azahriah a dalszövegeiben is kormánykritikus
ápr. 29. 19:10
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem zavarja, csak szeret ilyen témákon pörögni. Az sokkal rosszabb, amikor valaki nem mer valamiről videót csinálni, mert megosztó lenne. Nem kéne oda jutni.
ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%

Dancsó teljesen féltékeny Wishpertonra, ez egyértelmű a vidóiból. Wishperton nem eleve nem az a tipikus trash, mint akikről Dancsó csinál videót - nyílván nem is kulturális ikon, nem ezt akarom mondani, de azért pozitív dolgokról csinál videókat, önelfogadás, màsok elfogadás plusz meghívta az amcsi nagykövet tehát teljesen trash nem lehet, mint pl.Mc Isti és hasonlók akik Dancsó videójában szerepelnek.


Ehhez képest Dancsó lépten nyomom igyekszik leszólni, sokszor még poént sem tud mondani hozzá, csak leszólja. Látszik, hogy féltékeny rá a követői miatt.


Vagy pl.ott vannak a Henry Kettneres videói. Henry Kettner sem a kultúra nagykövete, de de közel sem olyan trash mint Dancsó próbálja beállítani. Pl.a tök jól sikerült Burn-reklámját is lehordja, meg olyanokat mond, hogy az energiaital egészségtelen és hazug a reklám...1.Energiaitalt pl.Bruce Willis is reklámoz. 2. Dancsó is reklámozott Pepsit, a kóla sem valami egészséges, sőt az Unicumot is reklámozza az alkoholról inkább ne is beszéljünk. Ezekből a videókból is üvölt a féltékenység.

ápr. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!