Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a baja sokaknak Bochkorral...

Mi a baja sokaknak Bochkorral és a műsorával?

Figyelt kérdés

máj. 24. 07:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Nekem speciel az, hogy alpári és primitív. Másnak nyilván más.
máj. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Évek óta kell hallgatnom irodában azt a bohócot...



Mi a gond vele? Az, hogy buta, korlátolt, mégis rohadt beképzelt. De oké, végül is ez teljesen szubjektív, mindenkinek más jön be.


Az viszont szerintem szánalmas, hogy 2024-ben ott tartunk, hogy bicikliseken/transzneműeken/sziámi ikreken élcelődő, sportból felmentett piás, bagós öregember rádióműsorát hallgatják a legtöbben.

máj. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Okádék mint ember
máj. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Kedves Vezető ***** válasza:
59%

Én spleciel szeretem, hallgattam Őket még a Danubius-on, és a Sláger rádióban is. Magyarországra Bochkor ék hozták el a reggeli rádiózás műfaját, és vitték tovább évtizedeken át. Aztán próbálkoztak ezzel mások is, végül egy ideje Balázsék a konkurencia/utód(?).

Szerintem Bochkor ékat elsősorban a régi mag hallgatja, és hozzájönnek azok, akiknek az a vonal jobban bejön, mint a Balázsék féle.

Részemről: Nem értik. Nem tudják humorral kezelni Bochkor önimádatát.

Mind a Danubiuson, mind a Slágeren ilyen volt, de akkor nem igazán volt konkurenciájuk, elenyésző.

Akkor is volt aki nem kedvelte.

Ez már pszichológia is, hogy "mi a baja sok embernek vele".

Ha van 2 hasonló termék, mondjuk a Pepsi, és a Coca, fogsz találni olyat, aki beleáll valamelyikbe.

Ugyan ez megvan az emberek irányába is. De nem muszáj 2 hasonló embernek sem lenni, egy embert is tudnak útálni, szeretni valamiért.

Ebben az országban meg nagyon sokan útálnak, ventillálnak, projektálnak.

Nézd meg pl bármilyen sztárhír alatt a kommenteket.

máj. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

4:

2-es vagyok.


Jajj de imádom, amikor a rajongók jól körbemagyarázzák a semmit, csak hogy ne legyen kínos, h náluk alacsonyan van a léc..


Magyarázd már el, mit lehet nem érteni vagy humorral kezelni annak pojácának a humorán? Az humor, hogy folyamatosan másokon élcelődik? Vagy azon poénkodik, h milyen lehet egy sziámi ikerrel szexelni? Vagy hogy nem érdekli a környezetvédelem? Haha de vicces.

Egy 14 évestől elmennek ezek a poénok, de ez az ember 60 éves!


A magyar mentalitást meg totál feleslegesen kevered ide, ennek semmi köze ahhoz.

Itt arról van szó, hogy hozzád hasonló nem túl igényes embereknek köszönhetően ez a véglény ahelyett hogy egy Aldiban pakolná a polcokat az ilyen Héjja Anett meg Lovász-féle idiótákkal együtt, milliókat keresnek ezzel a nagy semmivel. (


Abban az egyben viszont igazad van, h őket tényleg a régi mag hallgatja/hallgathatja csak. Nálunk is a 45-60 éves kollégák miatt szól, ők azok, akik h is mondjam..alapvetően alpári humoron nőttek fel meg 20-30-40 évvel ezelőtt tartanak zenék terén is, ezért élvezik a Retro rádiót.

máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Kedves Vezető ***** válasza:
58%

Na ilyenekről beszéltem :)

Ezek a gyerekek bele kötnek az élő fába is. :)

máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

6:


Nem vagyok már gyerek, és egyszerűbb lenne, ha megemésztenéd, hogy a Retrot alapvetően a hozzád hasonló idősebb (nem épp értelmiségi) nem túl igényes réteg tartja el, ez van.

Ezzel még önmagában nem is lenne akkora baj, ha nem gyerekeznél le másokat meg csinálná úgy, mint ha azokban lenne a hiba, akik nem szeretik.


Mondhatnám csúnyábban is: nem hiszem, h egy idős Bochkor-rajongó prolinak kéne arról okoskodnia, h kit nem ért meg, de ugye már megszoktuk a magyar idősektől, h "picit" túlbecsülik a képességeiket és nem túl bonyolult gondolkodásúak - ezért is jöhet be nektek Bochkor.

máj. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

"hogy a Retrot alapvetően a hozzád hasonló idősebb (nem épp értelmiségi) nem túl igényes réteg tartja el, ez van."

Én is 50+-os vagyok, de diplomás vagyok, értelmiségi. A párom is ( neki két diplomája van). Kifejezetten rühelljük Bochkort az alpárisága és butasága miatt, el is kapcsoljuk a rádiót ha ő van adásban - de ezt leszámítva szinte csak a RETRO-t hallgatjuk itthon. Ez nem igényesség kérdése, egyszerűen azokon a zenéken nőttünk fel, azokat szeretjük.

máj. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Kedves Vezető ***** válasza:
67%

7, pedig elég gyerekesen viselkedsz most, itt is. Mondhatni bemutatod a fajtád. :) Olvasd vissza magad, TE kezdtél el személyeskedni, Én annak ellenére, hogy kedvelem Bocsit, leírtam egy koherens választ mi lehet az útálat mögött.

(Olvasni csak tudsz, vagy csak output van rajtad..)

Nem vagyok már hallgatója, csak ha valami ismerős beszél róluk.

Meg ha rádió szól valahol akkor hallom.

Én a 90s/2000s évek Techno/Progressive house/Club zenéit szeretem legjobban, de a pop, disco, rock zenék között is vannak gyöngyszemek, hihetetlen előadók.

Ez nem nagyon mondható el a mai zenéről.

máj. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

8:


Eléggé meddő ez a vita, de igen sztem igényesség kérdése is. A Retro kb. 30-40 számot ismételget egy nagyon szűk palettáról. Hogy ez elég ahhoz, hogy Magyarország lehallgatottabb rádiója legyen, az sokat elmond a magyarokról.

Egyébként nem írtam h csak prolik hallgatják, de hogy csak egyszerű emberek tudnak röhögni Bochkorék "poénjain", az tuti.

De vissza a zenéhez. Nálunk is az 45 feletti mérnök kollégák hallgatják, ők azok, akik alig ismernek mai együtteseket és csak háttérzajként hallgatnak zenét.

Ezt mondjuk a második válaszoló meg is erősítette. Tehát a Retro alapvetően az igénytelen, tájékozatlan, "régen még igazi zenék voltak" boomerekből él.

máj. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!