Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek a legújabb...

Mi a véleményetek a legújabb influenszer botrányról? (magyar turisztikai ügynökség Halászbástyás eseményére gondolok)

Figyelt kérdés

máj. 26. 21:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
72%

Szerintem nagyon gáz hogy ezzel akarják megismertetni másokkal Magyarországot. Egy csomó külföldi aki meg lett hívva, valószínűleg eddig azt se tudta hogy létezik Mo, úgy voltak vele hogy de jó, ingyen van, meg Európa, let's go!


No meg a magyar "hírességek", akiknek volt bőr a pofájukon elmenni. Sokan most már tagadják hogy ott voltak, ahelyett hogy elvállalnák az egészet, és bocsánatot kérnének. Sőt, volt aki közülük kormányellenes volt, most meg ott díszelgett szépen.


Jól mulattak a mi adónkból, míg sokan a sürgősségin halnak meg, a 💩 egészségügy miatt.

máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Még csak nem is hallottam róla eddig és most sem tudom miről van szó, szóval annyira hatalmas nagy botrány nem lehetett.
máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem mind megérdemli, amit most kap az internet népétől, kicsit elgondolkodnak.
máj. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Én Kittyből, Petrából és Fruzsiból ezt nem néztem volna ki. (Már megint Kitty, Angyal Petra és Viszkok Fruzsi)
máj. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

#4 Már megint Kitty is ott volt???


Valaki esetleg tudja, hogy a listát hol lehet megtekinteni?

máj. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Redditen fent van fix minden, de tiktokon is hisz minden 2. videó ez nálam.
máj. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5.

Sajnos ott volt. Van is fent Instán ezzel kapcsolatban egy képe. Ez a legutóbbi kép, amit féltett.

máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Mi ez a botrány? Ők hús-vér emberekből való reklámarcok, saját maguk a termék. Mi azzal a baj, hogy Magyarországot népszerűsítik? Ha egy energiaitalt vagy sminkcuccot értékesítenek, az ok, de az országot, az nem ok? Ha nem ők, akkor kiszervezik médiacégeknek, ugyanúgy rengeteg pénz (vmennyire én is belelátok a marketing témába, voltak ilyen tendereim), nem értem, mi a különbség hogy fizetett szereplőkkel, vagy velük reklámozzák azt a hazát, amiben közösen élünk? Ráadásul meghívták őket, nagyon jól meg lett szervezve az egész. Nem volt kötelező elmenniük.


Mondjuk ki, szerintem az a bajuk, hogy ők az ellenzéken vannak, és mivel a Magyar Turisztikai Ügynökségnek Orbán Viktor lányához van köze, és ezt egyáltalán nem vágták, rögtön visszakoznak, hogy ehhez nem akarják adni a nevüket. Csak azt mindenki elfelejti, hogy a kormányon az van, akik többségben megszavaztunk, és az, hogy most épp jelenleg az állami megrendelés melyik párttól jön, az nekik nem mindegy. Ha ellenzék lenne hatalmon, akkor ezen nem bukna ki az, aki velük van.


Ebből egyáltalán nem kellett volna politikai ügyet csinálni. Ők reklámarcok, mivel a szó jelentése, mint tudjuk befolyással vannak másokra, ezért reklámoznak valamit. Most éppen Magyarországot. Mi ezzel a baj?

jún. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

1. Nem Magyarországot népszerűsítik, hanem Ráhel szállodáját.

2. A többség azt sem tudta hol van. Nem lehetett volna utazós vloggereket hívni? Aki utazik, kirándul az ezeket a vloggereket követi és nem filterezett, kirakatbábu embereket.

3. Az energiaital és sminkcucc is elég gáz, mert mindenki tudja nem az őszinte véleményüket mondják, hanem amit előre megírnak nekik.

4. Mikor lesz az átlag magyarnak olyan élete, amit ezek az influk tolnak? Milyen közösen élt valóságról beszélsz? Egy teljesen más valóság volt az, amit ott rendeztek. (Ez az életstílust lopott pénzeken építette fel magának a politikai elit.)

5. Ha nem volt kötelező elmenniük, akkor annál nagyobb gáz, hogy elmentek. Főleg azoknak, akiket pont ez a kormány gáncsol ahol tud és a pedofilokkal veszi egy kalap alá őket. Innentől kezdve miért gondolja bármelyik influ is, hogy a reklámozásának bedőlnek majd az emberek? A pénzért, luxiért és népszerűségért szembe köpték saját magukat is. A követőikkel is megteszik akkor ezt simán.

6. Többségben, persze. 9 milliós országban 3 millió a többség. Semmi gond persze, de érvényes az utóbbi pont.

7. Pont az, hogy befolyással vannak másokra. Az ember azt hinné, hogy akkor megpróbálják egy jobb irányba elvinni a világot. De csak azt látjuk, hogy elvek nélküli, pénzért bármire hajlandó emberekről van szó. Mi lesz majd a következő, amihez csak reklámarcként adják a nevüket, de amúgy mossák majd kezeiket? Lesz nekik határ, amit nem vállalnak be?

jún. 2. 13:14
 10/11 anonim ***** válasza:

Én csak azt látom, hogy pont rossz irányba viszik az embereket. Az életüket teszik ki, egy átlagos, senkik, mégis adunk a véleményükre? Egy orvos véleményére adok, ha a fogammal bajom van. Egy irodalom tanár véleményére adok, ha épp egy esszét akarnék írni. Egy autószerelő véleményére is adok, ha épp elromlott benne valami. Azonban ők mihez értenek? Hogyan tesznek-vesznek nap mint nap? Mi is ezt csináljuk itthon, utazáskor stb. Mitől másabbak, mint te vagy én?

Na ezért mondom, ők az utolsók, akiknek a véleményére kellene adni, mert nem szakemberek. Kóstolni kajákat meg én is tudok, és még akár az is lehet, az én ízlésem jobb.


Innentől kezdve nem is érdekelnek, pláne a véleményük. A szomszédé, kollégámé, családtagomé, lehet még az utca emberéé is fontosabb, mint az övék. Egy szóval tök mindegy ez az az egész hiszti, károsak a társadalmunkra nézve, bármit is csinálnak.

jún. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!