Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ördög Nóra a Playboyban?Mit...

Ördög Nóra a Playboyban?Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nem lep meg. Pedig mennyire hangoztatta, hogy o aztan nem fog vetkozni, mert nem igy kivan hirnevre szert tenni. Oszt hopp, maris lekerulnek a ruhak. Sot, meg a Playboy fotossal is osszejott a 4 honapos hazas asszony.
2009. jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne vállalta be a meztelen képeket. Egyetlen intim testrésze sem látszik fedetlenül. Inkább erotikus fotók, az arca van többségében a fotókon.
2009. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Egyszer azt nyilatkozta, hogy élete álma, hogy óriásplakáton lehessen.

Fantasztikus egy álom!!!!

2009. jan. 5. 21:27
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

de akkor mi a fenének van a playboy-ban ha nincs semmi ,,erotika" a képeiben???

amúgy meglep egy kicsit, az első válaszolóval ellentétben.. :S

mert ténleg nagyon hangoztatta hogy sose fog megmutatni semmit.. bár igaz nem is mutatatott :D

2009. jan. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is furcsálltam, hogy mit keres ott, ha nem vetkőzött, de láttam a képeket.
2009. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezen az oldalon fent vannak a fotók, de regisztrációt igényel, hogy meg tudjátok nézni.

2009. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer vettem Playboyt, és megszámoltam, az újság kétharmada reklám volt. A képek meg úgy ki vannak retusálva, hogy fej nélkül a saját barátjuk se ismerne rá a lányokra szerintem. Lehetne benne akárki, akkor se venném meg, főleg nem az Ördög Nóra miatt. Amúgy meg megnézném, hol lenne a Nóra a producer férje nélkül. Még jóban voltak, Nórikának kinyalta a seggét is a média. Remélem így hamarosan eltűnik a képernyőről.
2009. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszolóval egyetértek abban, hogy a Playboy felesleges pénzkidobás, hisz többsége tiszta reklám. Nekem sem jön be. Ha meg valakinek a fotójára esetleg kíváncsi vagyok, a Neten úgyis utána lehet kutatni előbb vagy utóbb, mint most is.
2009. jan. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Én arra lennék kíváncsi, hogy ki olvassa a Playboyt. Merthogy évekkel ezelőtt ismerőseim körében is többen voltak, akik megvették... ma senkit nem tudok.


Egy-egy esetben meg nevetségessé tette magát az újság, amikor nekiállt könyörögni egy-egy celebnek, azok meg feltételeket szabtak (mint itt most Ördög Nóra is). Az amerikai kiadás gondosan vigyáz rá, hogy az ő modelljeik azt nyilatkozzák, hogy életük álma teljesül.

2009. jan. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon álszent Ördög Nóra szerintem, eljátssza a buta kislány szerepét, közbe ledobja a bugyiját az első újságnak. Idegesítő személyiség, egy nő vagy legyen szép vagy legyen okos de, ha egyik se az nagyon szánalmas.
2010. szept. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!