Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Tolvai Renàta...

Szerintetek Tolvai Renàta husi?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 10:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Őőőőőő tessék?
2010. okt. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
:) tegnap mester tamàs azt mondta a megasztàrban hogy husi.
2010. okt. 30. 11:03
 3/28 anonim ***** válasza:
76%
Ja, oké, én ilyeneket nem nézek...Milyen Renáta? Kép? Stb.?
2010. okt. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
58%
Nem nézem a Megasztárt, amióta Bolykit pofátlanul kiejtették.
2010. okt. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
még jó, hogy tévém sincs....
2010. okt. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem egyáltalán nem.

Nagy szemétség volt ez a Mester Tamástól.

2010. okt. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem igen, fél feneke kint volt a ruhából és elég vaskos combjai vannak. Még csak 19 éves.. mi lesz még ott...
2010. okt. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a súlyával nincs semmi gond, inkább csak azzal van, hogy látszik, hogy nem igazán sportol és ettől olyan "laza" (ezt hogy kell kifejezni pontosan?). Ettől pedig nagyobbnak tűnik, mint amekkora valójában.
2010. okt. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
97%

[link]


Szerintem csak nőies, és az elején is megmondták neki (nemtom már ki is mondta), de megjegyezték, hogy mell +fenék a helyén....tehát

A másik meg, hogy annak a Lakatos Yvette-nek ( [link] meg azt mondják, hogy legyen fiatalosabb, és szexisebb... pedig olyan duci.

2010. okt. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
86%

ahhoz a ruhához, amit felvett, husi. lehet lebunkózni Mester Tamást, nem szép ha valaki ilyet megjegyez, meg biztos rosszul esett Renátának, én sem éreztem volna jól magam egy ilyen megjegyzés után. de tény hogy husi. főleg ha a szórakoztatóiparban akar elhelyezkedni. nem jó dolog ez, de ma az extravékonyság a divat. plusz a kamera is rádob az emberre pár kilót, szóval akik a tévében szerepelnek, azoknál ezért számít husinak Renáta.

de ezzel nincs gond szerintem. nem lehet mindenki egyforma. Tóth Vera is befutott attól függetlenül, hogy nem modellalkat.

2010. okt. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!