Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Frierikusz tényleg meleg? Van...

Frierikusz tényleg meleg? Van rá bizonyíték? Miből gondolja mindenki?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Az.

DE figyelj már hagyjátok abba ezeket a kérdéseket,mert már tényleg kezd szánalmas lenni. Nem ez a legfontosabb dolog ,sőt. Ne azzal foglalkozzatok hogy kinek mi a szexuális beállítottsága,hanem azzal amit csinálnak.

2010. nov. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem bántásból kérdezem, csak érdekel hogy miért mondja rá mindneki, mert nekem nem tűnik annak. amúgy birom fridit.
2010. nov. 1. 18:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, anno még egy másik híres idősebb magyar meleg pasival is együtt lakott évekig. Ha eszembe jut megírom neked, hogy ki volt az.
2010. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akire gondolsz utolsó az Varnus Xavér szerintem.
2010. nov. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Abszolút nem gondolnám h Friderikusz meleg lenne.Egyszerűen csak agglegénytipus,és az emberek-mivel ezt nemigen tudják hova tenni,ezért rosszmájúan ráfogják h az.Ennyi.

Íme egy interjú vele,nem az a fajta,aki nem mondaná meg,h meleg volna,és nem harcolna ezerrel a melegek jogaiért..


"- Azt hiszem, az életemben sosem volt olyan szenvedélyben részem, hogy úgy éreztem, ezzel az emberrel együtt kell maradnom. A szenvedélyre való összes képességem az alkotásban nyilvánult meg. Az életem középpontjában mindig a hivatásom állt, úgyhogy lehet, hogy nem is vettem észre a kínálkozó lehetőségeket. Vagy ha észrevettem is, a következő pillanatban már megint azon járt az eszem, mit és hogyan csinálok meg a soron következő műsorban... Nekem soha semmi nem volt annyira fontos, mint a mesterségem: a televíziózás, meg előtte a rádiózás. Semmi nem is okozott akkora élményt: izgalmas embereket megismerni, róluk úgy filmet készíteni, hogy abban én is benne vagyok, társadalmi változásokat naponta magyarázni, éjszakába nyúlóan vágni, rágódni egy-egy film dramaturgiáján… Aki ezt sohasem élte meg, valószínűleg nem tudja, miről beszélek. Én így vagyok harmonikus ember..."

2010. nov. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
nézzél rá. de az x-faktoros "külföldi" tag is az.
2010. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

utolsó

de neki van barátnője. nemhiszem h ő meleg...

2010. nov. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Biztos forrásból (a könyvében írt róla) tudom, meleg.

Jogos, hogy nem fontos, én se vagyok ilyen celebb*zi, de ezt tudom : )

2010. nov. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!