Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha találkozni szeretnék a...

Ha találkozni szeretnék a Megasztár zsűrije közül valakivel, akkor adás kezdése előtt, vagy után van nagyobb esélyem a stúdió előtt "beléjük botlani"?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
2010. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne álmodozzál. anmúgy is: minek? tök értelmetlen, ezek is csak emberek, csak még az arcuk is nagy emellé. főleg a friderikának.
2010. nov. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én spec legszívesebben Mester Tamival találkoznék, de ővele tudok máshol,ergó nem megyek el a stúdióig meg az esély, hogy egy aláírásra elcsípem mindig csak 50% (igen vagy nem) XD
2010. nov. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

csak akkor van esélyed, ha van belépőd (amit nem lehet vásárolni, szerezni kell:P)

ha nincs jegyed be se jutsz a területre és csak azt látod, amint kocsival ki vagy be hajt valaki

amúgy a studio kb a világ vége után van :D én voltam a magyar dalos döntőn és csak kocsival lehet oda menni, mielőtt behajtasz megnézik,hogy mindenkin legyen karszalag, akit az autóba ül...és akkor ha már bent vagy még mindig semmi garancia, hogy találkozol a zsűritagokkal...de akkor már inkább a műsor után az öltözőkocsik előtt ha vársz egy csomót biztos előbb utóbb ott lesznek:D én nem töltöttem ezzel az időmet...de sok sikert;)

2010. nov. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor pl a Mester Tomival hol van esélyem találkozni?
2010. nov. 2. 14:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Mester szereti a tereket/parkokat. Keress rá, de nincs esélyed. Nálad sokkal tehetségesek is kiesnek, esélyed sincs.
2010. nov. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!