Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vélemények Johnny Deppről?

Vélemények Johnny Deppről?

Figyelt kérdés
Szerintem remek színész, és kedves, jószívű, vicces ember. :) Szerintetek?
2010. nov. 3. 16:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én minden filmjét láttam... De komolyan :D
2011. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Imádom :) Fantasztikus színész, és eszméletlenül jó pasi :)
2011. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Trollololo ***** válasza:
100%

"12 évesen kezdett el dohányozni, 13 évesen vesztette el a szüzességét, 14 évesen az összes hozzáférhető kábítószert kipróbálta"


Johnny Depp egy állat! a példaképem!

2011. máj. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem szintén a példaképem. Minden idők legnagyobb színésze. Nagyon imádom őt. JOHNNY DEPP FOREVER!!! :)))
2011. okt. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14:57-tel nem vehetem fel a harcot. :) Mindenesetre kb 10 éves korom óta Johnny Depp a kedvenc színészem.Persze,eleinte leginkább a szép arca volt,amit szerettem bámulni a filmjei közben,de azóta ez megváltozott.Amikor már "komoly" fejjel megnéztem egy-egy alkotását,felfedeztem bennük valami hozzám nagyon hasonlót..úgy értem,hogy Johnny olyan témákat dolgozott fel a filmjeiben,amik gyakorta foglalkoztatnak,így nem kevéssel járult hozzá szellemi fejlődésemhez.A karakterei is mind-mind érdekesek voltak,még Ed Wood is,sőt,talán ő leginkább,mert Johnnynak nagyon jól sikerült eljátszania a jellegtelenséget.

Nem zongoráznám végig minden filmjét,de néhányat kiemelnék a sokaságból,ahol tényleg nem mindennapi volt a színészi alakítása: Félelem és reszketés Las Vegasban,Gilbert Grape,A kilencedik kapu,Arizónai álmodozók,Ollókezű Edward,Az Álmosvölgy legendája és a Betépve. (Ezekből két karakter valós is,tehát ez különleges odafigyelést igényelt)


Ha pedig férfiként kéne jellemeznem,azt mondanám,hogy még mindig nem született nála gyönyörűségesebb pasi,így a Time magazin felméréseinek eredményét teljesen reálisnak és jogosnak tartom. ;)


Egyszer egy magazinban olvastam Johnny arcelemzéséről,és azt írták,hogy sármja gyökerei feltűnően kiálló áll-és arccsontjában vannak,s szépen ívelt szájában.Van benne valami. :)

2012. júl. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jó színész , jó pasi. Tehát nem lehet nem szeretni .:) Minden szempontbók tökéletes.:)
2012. júl. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!