Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csajok! Lehet h nem ebbe a...

Csajok! Lehet h nem ebbe a csoportba kellene. De nektek tetszik Peti haja baratok köztből? :D

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 21:25
 1/6 anonim válasza:
41%
Ja nagyon sz@r!
2010. nov. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de sztem biztos jobb mint a tied
2010. nov. 9. 13:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy jó, ahogy van, tetőtől talpig, frizurástól, mindenestől. Azért meg még irigylem is, hogy rengeteg haja van, ez még így is egyértelmű.

Egyébként a kedvencem a fiatal korosztály szereplői közül.

2010. nov. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia.nem értem miért szóltél be az 1.-nek ő csak véleményt írt, mivel azt kérdezel. ha valakinek nem tetszik, akkor egyből be kell ugatni neki?akkor minek kérdezel ilyet?

egyébként:


én régen bírtam Petit, de mostanába olyan más lett. :S a haja pedig nem tetszik, előnytelen neki, golyó feje van tőle. sokkal jobban állna neki vmi rövidebb:):)


na msot engem is lebaszhatsz:D

2010. nov. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Olyan "bilifeje" van tőle.
2010. nov. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem baszlak le, nemkell félni, ám csk azért írtam azt az elsőnek, mivel gondolom h az értelmiségi szintje = a nullával, és azért írta ezt.

bővebben is kifejthette volna v vmi. köszi a választ :) :D

2010. nov. 13. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!