Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy Magyar Attila képes volt elhagyni a családját Gregor Bernadett miatt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
A mi utcánkban több ilyen eset is volt. X elhagyta a családját Y miatt. Na és. Magyar Attila sem különb, mint K. J. vagy V. I.
2010. nov. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Engem meglepett ez a hír, de kételkedem a valóságtartalmában.. Ezekre a bulvárhírekre vajon mennyire lehet adni?
2010. nov. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

én nagyon sajnálom a feleségét,nagyon rendes nőnek tűnik...

szerintem Gregor B.őt is kicsavarja és eldobja,kutyából nem lesz szalonna:(

2010. nov. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon meglepődtem, főleg, mert Attila a neten talált rá a feleségére. Berni meg olyan, amilyen. Nem mondok se jót, se rosszat, az tény, hogy nő létemre nagyon szépnek találom.

Most, hogy az elhagyott házastársak is nyilatkoztak, nem tűnik valótlannak. Attila feleségét sajnálom nagyon. Míg Berni odaállt a férje elé, és elmondta őszintén, mi történt, addig Attila mismásolt. Elköltözik, hogy magányra van szüksége, meg át kell gondolnia az életét, közben szegény asszony a tévéből, újságokból tudja meg a történteket, ez nagyon megalázó. Én biztos, hogy nem fogadnám vissza, még ha lábam előtt csúszva-mászva esedezne a bocsánatomért, akkor sem. Jellemtelen, hazug ember lett a szememben. Egy nagy NULLA!!!

2010. nov. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Ennek a nőnek mindig más férje kell... mocsok k.rva.

A hapsi meg egy nagy szemétláda, jellemtelen féreg!

2010. nov. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az undorító volt, hogy hazudott és nem mondta el őszintén a feleségének az igazat (ha így volt ahogy a felesége állítja).

GB meg olyan amilyen, megérzi ha valakinek romokban a házassága, azonnal lecsap, neki ez megelégedséére válik, ha egy nős embert szerethet el a családjától.

Ja és én is hallottam MA nagyon nehezen talált magának feleséget, a netről ismerte meg.

2018. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!