Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek összeillik Lakatos...

Szerintetek összeillik Lakatos Yvettevel az Adam’s Comedy frontembere?

Figyelt kérdés
a kérdés adott :)
2010. nov. 12. 22:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,de ha szeretik egymást akkor hajrá!:D
2010. nov. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
szerintem sem.
2010. nov. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nagyon nem de ha ezt akarják :S
2010. nov. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Én személy szerint kicsit csalódtam ebben az Ádám gyerekben. Összejön 23 évesen egy 16 éves cigánylánnyal...Mondjuk egyikőjük sem egy észlény, de Ivett iszonyat buta. De amúgy sztem egy darabig együtt lesznek, aztán vége lesz. Aztán ne legyen igazam :)
2010. nov. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
30%
A csaj ronda, buta, hisztis és ráadásul cigány. Na meg még kislány is. Nem igazán értem, h egy 23 éves egyetemet végzett(ebből arra következtetek, h talán értelmes) fiatalembernek minek kell egy ilyen buta cigányliba. Ha csak nem ugyanazon az agyiszinten vannak... akkor megértem. Egyre nagyobbakat csalódok az Adam's comedyben. Pedig reméltem, h végre egy normális banda, akik igényes zenét játszanak. Áhh vicc az egész.
2010. nov. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%
Én is így gondolom mint az utolsó. Eleinte normálisak voltak jó zenékkel, aztán egyre rosszabbak lettek. A zenéjük uncsi lett, és most meg ezzel a csajjal összejön, és ezért szerepel csak. Amúgy az Ádám nem végzett egyetemet. Én úgy tudom egy fényképész sulija van csak. Jó pasi amúgy, bár beszélni nem nagyon tud, illetve idegesít benne, hogy alig nyitja ki a száját. Ezzel az Ivettes románccal meg teljesen kiábrándultam belőle...
2010. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Nem illik vele össze egyáltalán, mert velem illene össze:P
2010. nov. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Mármint Ádám velem illene össze:D
2010. nov. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Haha, én is elfogadnám :D Kár érte... :(
2010. nov. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Csak azért tisztázzuk hogy Yvette nem buta,és szép kislány.Jahh és nem cigány.Külföldről jöttek..aki cigány az a Kökény Attila. Az hogy nagyon tehetséges meg a magáért beszél.És az is,hogy ti csak irigyek vagytok rájuk...:D

Szóval ennyit erről.

2010. nov. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!