Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan hasonlithatnák a képen...

Hogyan hasonlithatnák a képen szereplő emberre? 15F

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Aki nem tudná AJ Styles van a képeken. Hogyan hasonlithatnák rá?


2010. nov. 18. 20:40
1 2
 11/18 nielindi ***** válasza:
nem. nem néz ki faszán. sőt!!!!
2010. nov. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Akkor szerinted ki néz ki faszán? Justin Bieber? vagy ki?

Szerintem AJ-nek fasza a haja, szépen ki van gyúrva, szóval nem tudom, hogy mi benne a nem jó.

2010. nov. 18. 21:09
 13/18 anonim válasza:

Ne haragudj, de te b*zi vagy? Annyira mondod, hogy milyen jól néz ki ez az ember...

De, ha lenne egy kis eszed akkor tudnád, hogy edzeni kell. :D

2010. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok b*zi, csak rá akarok hasonlitani. Edzeni kell, az egy dolog, de ahhoz nagyon sok edzés kell, de egyhamar nem leszek ilyen kigyúrt. Én arra gondoltam, hogy hogy csináljam úgy a hajam, hogyan öltözködjek.
2010. nov. 18. 21:20
 15/18 anonim ***** válasza:
Uramisten, minek??? Dehát ennek mangalica zsírdisznó feje van! Ráadásul még az arca is heges...
2010. nov. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Ha jól sejtem ez 1 pankrátor...ha tévedek bocsi, szal szerepet játszik.. szal a személyiségét elég nehéz így kiismerni és még nehezebb hasonlítani rá. De minek akarsz olyan lenni amienből 12 egy tucat. mind egyforma..könyörgöm légy egyéniség. ha meg mindenáron hasonlítani akarsz rá akk télleg szedj egy csomó szteroidot, legyél 1 izomagyu széppofijú barom....egészségedre
2010. nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Eltaláltad, valóba egy pankrátor. Valóban egy beképzelt,"én vagyok a legjobb" szerepet játszik, de én nagyon birom, főleg most, hogy befestette a haját igy még jobb.
2010. nov. 27. 21:13
 18/18 anonim válasza:

ne haragudj meg,de sztem is undorító ahogy ez a "férfi" kinéz.. nem értem,miért akarsz rá hasonlítani??

nemhiszem,h egy 15 éveshez illik ez a "rá akarok hasonlítani" dolog..

2010. dec. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!