Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok hozzá? Damu...

Mit szóltok hozzá? Damu Roland előzetesben van és kirúgták

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2010. nov. 19. 14:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Ki az a Damu Roland?
2010. nov. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem gondoltam volna róla.
2010. nov. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ugyanmár, kedves első... tudom, hogy nagy divat ma a tévét és a benne szereplőket nem ismerni, mintha sose tévéznél, de azért hagyjuk már ezt. Főleg, mert ebben a kategóriában olvasol. Ismered te, vagy nézz utána.
2010. nov. 19. 14:39
 4/22 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezt én se gondoltam volna róla.
2010. nov. 19. 14:40
 5/22 anonim válasza:
Szerintem régóta érett ez már neki a tévénél hogy kirúgják, a színfalak mögött biztos ilyen volt csak nem került minden nyilvánosságra.Most meg porondon van megint.Meglett az erededménye.
2010. nov. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
Eredménye.
2010. nov. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:

Az egyik Jóban Rosszbanos főszereplő barátja pár hónapig korrepetált, na ő mesélt nekem történeteket a szereplőkről.

Damuról azt mondta, hogy nem sokban különbözik a karaktere az igazi személyiségétől, pl. a Barbarát alakító lány sírva fakadt mikor a történet szerint összeházasodtak, mert így rengeteg közös jelenetük lett. Damu rendkívüli módon szeret káromkodni a való életben, több filmbeli kolléganőjét lek..vázta már, és komoly alkoholproblémái vannak, amikor ugye nem áll meg a szitkolódásnál...

A sorozat producere nagyon ad arra, hogy valamelyik bulvárlap írjon a szereplőkről valamilyen őáltala kreált történetet, úgyhogy ezeket ne nagyon vegyétek komolyan, talán nem újdonság, hogy a nézettség növelésért megy. A sorozat első producere a Margit nővért alakító Brózik Klári párja volt, aztán mikor kirúgták, átpártolt az új producerre (nagy tamás) szóval többek közt ezért lett a kisnővér, mellékszereplőből mára orvos, a jubileumi adás főszereplője. Egy számító, rosszindulatú nő az elmondások szerint...

Damu mostani ügye nem reklám, pedig tudta, hogy az utolsó sansza van a sorozatban, mégis eljátszotta. Szerintem hazugságvizsgálót is azért akar mert bízik a színészi képességeiben...

2010. nov. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
58%
Szerintem ez nagyon durva! Még nem is azon akadtam ki, hogy megcsapta a nőjét, pedig azt is elítélem! De hogy meg is erőszakolta!!!??? Egy ÁLLAT!!! Egy SENKI mostantól az én szememben! Remélem nem ússza meg!
2010. nov. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Tipikus: kutyából nem lesz szalonna!!! Nem ez az első balhéja, eddig megúszta ejnye-bejnyével, meg nem is volt ennyire durva. De valahol mindenki tudta, hogy lesz folytatás. Párhuzamot lehet vonni közte és Stohl András között. Mások a cselekmények, az elkövetett bűntettek, de mindkettő a lejtőn megy lefelé, míg igazán komoly büntetést nem kapnak.

Az már Off, hogy Bajor Imi hányszor fog talpraállni?

2010. nov. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

hogy ennyire állat én se néztem volna ki belőle

hiányozni fog a sorozatból biztos valami béna gyerekkel pótolják

2010. nov. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!