Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Stohl Buci mit keres a képerny...

Stohl Buci mit keres a képernyőn? NEM KELLENE NEKI A SÁRGA FÖLDIG SZÉGYELLNIE MAGÁT?

Figyelt kérdés
Hogy hogy újra a kamerák előtt pózol ez a majom?
2010. nov. 20. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

kíváncsi vagyok hányan rakják még fel ezt a kérdést ma:)

amúgy teljesen egyetértek veled.

2010. nov. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen rohadt világot élünk. A nézettségi mutatóért (mert ez biztosan sokat hoz a konyhára...) nincs olyan erkölcsi gát, amit át nem lehet ugrani.
2010. nov. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
amikor megláttam hogy ő lesz a másik műsorvezető jött hogy hányjak
2010. nov. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Én is feltettem ezt a kérdést ma este otthon, azzal a kiegészítéssel, hogy nem éppen a börtönbe kellene készülnie?

Nem hiszem el!!!!!!

2010. nov. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
hétfőtől Balázs lesz gondolom tesztelték a nézőket
2010. nov. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

De ott kéne lennie, dehát pénz beszél. Amúgy elénekelte a "rossz vagyok, de használható"-t, ezzel mindent helyrehozott. Pfff.

Engem amúgy kicsit felb*szott , hogy ennyire szenzációhajhász országban élünk, ahol ilyen könnyen hülyét csinálnak a nézőkből, akikből élnek. Az Xfaktorban meg az tényleg szánalmas volt, hogy Balázs elszaladt műsort vezetni. Áhh most tényleg mérges lettem.

2010. nov. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A nézőket is hülyének nézik,hiszen az X-faktor végén,S.Balázst várta mindenki a szomszéd stúdióba.
2010. nov. 21. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

botrányos!!!

én ki nem mennék nyilvánoság elé mostmár undorító majom tűnjön a képernyőről......

2010. nov. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kagemusha ***** válasza:
...dolgozik. Megkeresi a perre valót.
2010. nov. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!