Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerinted kell neki fél év,...

Szerinted kell neki fél év, hogy Kökény Attila elhagyja a feleségét és a három gyerekét, Tolvai Reni pedig levetkőzzön a Playboyban?

Figyelt kérdés
Nem szeretem-nem szeretem kérdésről van szó!
2010. nov. 27. 23:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Ahogy mindig mondani szoktam :"Az ilyen tehetségkutatók adják majd a jövő főzőműsor-szereplőit." Ez a két Xfaktoros is ilyen lesz valószínűleg. Ja, és ha a csaj jól néz ki, akkor tuti hogy bekerül a playboyba. Ennyit érnek ezek az emberek. Pedig én komoly reményeket fűztem hozzá, arra vártam, hogy lesznek egyéniségek, tehetségek, színvonalas lesz a műsor és szórakoztató. De hát az első pár adás után kiderült, hogy hiába bizakodtam.
2010. nov. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Előző: Annyi nem szeretem, hogy ilyen tájékozatlanul ír valaki egy témába. Attila és Reni a Megasztárban vannak. De a kérdés viszont jogos, sajnos ilyen az élet.
2010. nov. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
De fedeznek fel valódi tehetségeketis : Az X factorban Veca és Dzsenifer.(aki sajnos nem jutott be, de szerintem ekkoa hang felülmúlja a műsor színvonalát) és a Megában Szíj Melinda.
2010. nov. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Kökény igenis tehetséges, Melindától már rosszul vagyok.De kérdező abban igazad van, szerintem is Kökény el fog válni.
2010. nov. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előző: Az se kétség, hogy van tehetsége. Melinda is, és valószínüleg ő fog nyerni.
2010. nov. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Ne legyünk ilyen szigorúak! Szerintem azért még 7 hónapig is kéretik magukat!:)
2010. nov. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Attila egyszer már félrement, de - állítólag - megbánta, azóta hűséges a családjához, de én úgy vagyok vele, hogy aki egyszer megtette, az máskor is megteszi, csak alkalom és hely kell hozzá; Reni biztosan le fog vetkőzni, már csak arra vagyok kiváncsi, hogy vajon úgy fogják-e megjeleníteni, ahogy kinéz valójában, ilyen kis "husi" lesz -e a fotókon, vagy agyonretusálják, hogy amolyan tipikus zergetestű cicababának tűnjön?
2010. dec. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Előző: Valószínű, hogy az utolsó mellett döntenek. Sőt! Szinte biztos.
2010. dec. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

nem tudom miért mondja mindenki ezt kökényről. gáspár laci megcsinálta, és ebből már az következik h minden cigány ilyen? ha alakarta volna hagyni a feleségét már megtette volna. cigányoknál ez nem szokás, főleg ha van 3 gyerek...az lehet h megfogja csalni, sőt, nagyon is kinézem belőle, de nem hiszem hogy elhagyja a feleségét....egyébként meg nekem úgy tűnik h szeretik egymást. a gyerekeiért meg oda van, nagyon jó apuka, ez nyilvánvaló.


renike meg ducika pléjbojnak...

2010. dec. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
jajj ugyanmár mért válna el? idióták! pffff *-*
2010. dec. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!