Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dévényi Tiborról (Tibi bácsi)...

Dévényi Tiborról (Tibi bácsi) miért írják a neten, hogy meghalt?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom él, bár nem láttam a tv-ben már jó pár éve, de a neten meg néhány helyen azt olvastam már rég meghalt. Most mi az igaz hír? Találtam egy riportot melyben Vágó Istvánnal épp 1 hete poénkodtak a whiskyről...
2010. nov. 30. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Él még, ott volt a Class FM szülinap buliján is két hete.
2010. nov. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy él, mert azért a halálát nem tartaná titokban a média. A neten sok ostobaságot lehet olvasni, viszont van annyira közkedvelt Tibi bácsi, hogy halála esetén minden híradás közölné. Viszont azt mondják, akinek halálhírét keltik, hosszú életű lesz. Így legyen!!!
2010. nov. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
remélem is!!! a neten ha bírod a googleba hogy Dévény Tibor elhunyt akkor kidob sok hülyeséget... van topic ahol már 2002-ben azt beszélték, hogy meghalt régen :S
2010. nov. 30. 15:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Augusztus 3-ára írják, hogy elhunyt. Tuti, hogy nem igaz, mert egy sci-fi írónak is ugyanez a neve. Nem hiszem, hogy egy és ugyanazon személyről lenne szó. Most utánanézegettem, és valóban ott vannak a cikkek, de én az íróról is olvastam. Ott arról írnak, hogy baromi jó könyveket írt, és már nem fog többet, mert meghalt. Az írónál meg sem említik a DJ témát, ezért vagyok biztos abban, hogy névrokonok.
2010. nov. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ez egy "poénos" blog, ahol hírességek halával humorizálnak

szerintem innen indult el az őrület

[link]

2010. nov. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!