Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bagoly mondja verébnek?Egyik...

Bagoly mondja verébnek?Egyik tv csatornán Fekete pákó azt nyilatkozta Sebeők Jánosról,hogy nem érti mit keres a médiában.

Figyelt kérdés

Sebeők jános több mindent letett az asztalra mint Fekete Pákó. Sebeők János nem menekült át Afrikába,hogy ismert legyen. Ellentétben Fekete pákóval,aki ide telepedett át a siker reményében. Két szót értelmesen nem tud mondani Fekete Pákó és ő szólja Sebeők Jánost,hazánk magyar emberét,akit ide szült az édesanyja. Nem a rasszizmus dúl bennem,hanem a düh,hogy egy talpig buta ember teszi kérdővé egy tanult ember ismertségét.

Több mindent tett le az asztalra Sebeők János mint ez a Fekete Pákó,akit a viselkedni nem tudó Delhusa Gjon felkarolt. Azok is egymásra találtak. Zsák a foltját.Na mindegy ez másik téma,de Én bírom Sebeők Jánost és az élefilozófiáját is. De Fekete Pákónak mi az életfilozófiája? Összeverekedni élő adásban másokkal, élő adásban káromkodás, és primitív módon viselkedés. Ide jött Afrikából,hogy Magyart verjen és a Magyaroknak káromkodjon? De mindez Sebeők Jánosról nem mondható el,mert ő tud a kamerák előtt és mögött is viselkedni. Sebeők nem ver négert a kamerák előtt és nem káromkodik élő adásban. Szóval ez a fekete Pákó egy tanulatlan,primitív barom,aki sem beszélni,sem énekelni,sem viselkedni nem tud. Sebeők sem tud énekelni,de ez a melorep inkább mint a Fekete Pákó féle hablaty érthetetlen éneklésnek sem mondható valamije.


2009. jan. 18. 01:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kis fekete urge meg annyit sem erdemel meg, hogy a nevet vagyis ezt a nevet amit itt kapott, leirjak. Nevetseges, es felhaborito, hogy o a nagy sztar, meghivjak mindenhova, es az ujsagok is tele vannak vele.

Sok ilyen szemely van szerintem, akik a primitivsegukkel lettek sztarok. Nem tudsz mit csinalni, felesleges idegesiteni magadat rajta, de persze teljes mertekben megertelek es igazad van. Engem pl. roppantul idegesit Aniko, aki a valo vilag-ban tunt fel eloszor. Azert mert mindenkivel osszefekszik, ossze vissza sztaroljak. Szerintem egy roppant buta noszemely, es megis minden tele van vele is. De meg sokan vannak ilyenek.

2009. jan. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

anikó az a bizonyos modell,aki szétplasztikáztatta a melleit?


hát nem azért,de szörnyen ronda,sőt rettentően csúúúúúnya


mutattak róla smink nélküli videót tv.ben ,hát szürnyű volt,de láttam már sminkben is szörnyen,vagyis hát szerintem amúgysem szép..áááááúú

2009. jan. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bizony lehetne sorolni azonkan a neveit,akis a butaságukkal lettek ismertek. És itt felhozom Gáspár Győzőt is és Kiszel tündét,és még végtelenségig sorolhatnám,de nálam ez a Fekete Pákó verte ki a biztosítékot azzal,hogy lefikázta Sebeők Jánost.


Hol vannan az igazi tehetséges magyar ismert emberek,akik valóban megérdemlik a közönség szeretetét? Miért nem őket mutogatják a tv-ben és írnak róluk az újságokban?


Egy nagy név a sok közül mint pl. Pécsi Ildikó és még sorolhatnám. Ezek az igazi sztárok és nem az efféle Fekete pákó és társai. A fiatalabbak közül Csányi Sándor és szintén sorolhatnám a neveket. Miért nem ezekkel a neves színészekkel,énekesekkel,előadóművészekkel foglalkozik a média és miért a butábbnál butább értelmiségben szegény emberekkel? Jól mondta Jakupcsek Gabriella,hogy már a saját húsukba harapnak a tv csatornák,mert már nem tudnak mit adni,mert ezek a celeb vagy tártsai műsorok mennek évek óta. Ezekkel adják el magukat a tv-k. Szörnyű!

2009. jan. 18. 02:02
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiába van az, hogy nem nézek tv-t.
2009. jan. 18. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!