Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Király L. Norbit mért isteníti...

Király L. Norbit mért istenítik ennyire?

Figyelt kérdés
Most jó, van egy egyénisége az biztos, de a hangi adottsága szerintem meg se haladja a többiekét...
2010. dec. 5. 14:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
53%
Ennek szociálpszichológiai okai vannak. Sokan a közönség köréből ha azt látják, hogy egy előnytelen külsejű, hányattatott múltú srác kiáll a színpadra és megmérkőzik a jóképű, csinos, gazdag és híres szülőktől származó (Janicsák Veca, Wolf Kati) versenytársakkal, persze hogy neki drukkolnak. A "legkisebb királyfi" esete. A Rocky ugyanezért kapott Oscart 1976-ban. Egyébként szerintem sincs semmi hangja a srácnak, már rég ki kellett volna esnie.
2010. dec. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Bon Scott(ACDC)-nak sincs egy nagy hangja mégis jó. :)
2010. dec. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2010. dec. 5. 20:03
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Most kiderült, hogy két évvel ezelőtt izmos srác volt, csak a gerince súlyosan megsérült, van ott egy dudor, pokolian fáj (ezt el is hiszem), viszont nem megy orvoshoz. És közben rengeteget fogyott. Ahelyett, hogy kivizsgáltatná magát, most énekléssel próbálkozik. Az nem normális állapot, hogy ennyit fogyott (15 kg). 21 évesen le akar bénulni?
2010. dec. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nagyon kis cukika!!ő a legjobb!és nem hamis egyáltalán, én imádom a hangját!!És úgy tűnik, nem vagyok egyedül ezzel, ha mindig beszavazzák:-))
2010. dec. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%

Először is:

Azért, mert nincs énekhangja, még piszkosul szórakoztató! És nekem ennyi elég! Az önmagáért beszél, hogy ha ő a soros, le sem veszem a képernyőről a szemem, egyszerűen leköti a figyelmem! A Janicsák Veca sosem énekel hamisan, mégsem rohanok a képernyő elé, ha énekel.

Másodszor:

Semmi baj a külsejével. Igaz, nem egy Vastag Csaba, de nagyon karakteres az arca, és van benne valami. Hol van az megírva, hogy csak a szép emberek lehetnek sztárok? Márpedig ő az lesz!

2010. dec. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom,nekem se szimpi:P De van akinek ez tetszik...
2010. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Most már télleg elég ebből a Norbiból... Mit keres még mindig benn? Most kiesett a Veca, da ha jövő héten kiesik a Csabi is miatta, akkor ... Utálom, se hangja, se semmi ...
2010. dec. 11. 23:39
 19/22 anonim ***** válasza:
61%
Jövő héten már beszélni se fog tudni, mert csak rekedten ordítozik, ki fognak készülni a hangszálai. A metálosok stílusát nyomja, de azok tudnak énekelni, ez a különbség. Keresztes p* pedig egy aljas, erőszakos senki.
2010. dec. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
43%

Wolf Kati kiesett én megfogadtam többet nem nézem a műsort, mert ez egy szar! Mit keres ott még mindig K.L.Norbi????

Szórakoztató és ennyi!A hideg futkos a hátamon amikor kornyikál!!

Most meg a Veca kiesik! Kész!

Vecának és Nicolasnak kelet volna a végére maradni, de ez a hörcsög pofa fogja megnyerni!BORZASZTÓ NAGY SZÉGYEN LESZ!!!

2010. dec. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!