Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem igazságtalan,...

Csak szerintem igazságtalan, hogy míg Csaba 2x párbajozott egymás után, Norbi egyszer sem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem is csodálkozom. Egy olyan országban ahol Fekete Páko, Győzike, Kiszel Tünde a sztárok, és milliókat szakítanak a tehetségtelenségükkel nem is vártam mást. Azért nagyon sajnálom Vecát.
2010. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Egyátalán nem igazságtalan ha szavaznak rá! És nem értem mi a baja mindenkinek Norbival
2010. dec. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az a baj Norbival, hogy helyette sorra esenek ki a tehetségesek!Nehogy már egy hangnélküli ember képviselje Magyarországot egy ÉNEKversenyen!

Az összes X-faktoros nyertesnek csodás hangja van...

Szánalmas, hogy Norbi még így bent lehet. Valamilyen szinten Csabi is megcsinálja a showt, ha nem is annyira nagyot, mint a Norbi, és neki legalább hangja is van!

2010. dec. 12. 13:09
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Norbinak a csillag születikben lenne a helye! Ott nem feltétlenül kell a jó hang, elég az előadás is! De itt tényleg nem kéne ennyire sokáig bent tartani, mert például Vecának és Tominak elvette a lehetőségét a nyeréstől!
2010. dec. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
sztem is igazságtalan. Wolf Kati meg Veca sokkal jobban megérdemelné hogy ott legyen az első háromban, mint Norbi. meg az is milyen, hogy Nikolas is párbajozott kétszer, de fényévekkel jobb Norbinál.
2010. dec. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon igazságtalan,mert norbinak nincs is jó hangja! tiszta rekedt az egész! és most ez is hogy ki esett a veca.....
2010. dec. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem igazságtalan,csak az mutatja,hogy az emberek tojnak a tehetségekre,a képzettebb emberekre,mert röhögni sokkal jobban szeretnek.

Azért arra kíváncsi lennék,hogy ki a fene küld be ilyen műsorba akár 1 sms-t is,mert még soha nem találkoztam senkivel sem,aki erre pazarolna.

2010. dec. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De most tényleg! Tegyük fel, hogy megnyeri! Kiad egy CD-t amiben krákog és most komolyan! El tudjátok képzelni, hogy valaki is hallgatja? Nem! Ki hallgatná? És emlékeztek, hogy a kisfilmjében mennyire stresszelt, hogy nincs milyen show-t csinálnia! A tüzes dolgot már elsütötték. Itt nem az a lényeg, hogy milyen jót lehet rajta röhögni, hogy Hello Kitty-t rajzol magára, nincs hangja!!! Emberek!!! Nehogy valaki is azt mondja, hogy Veca rosszabb énekes. Nem! Az embereknek a show kell! Veca meg Csabi meg Nikolasz csak jól énekel. Nincs szükségük mindin kampányfogásra, hogy jók legyenek! ez egy énekverseny, nem krákogóverseny!
2010. dec. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, ez elég igazságtalan.. ilyenek esnek ki mint pl. Wolf Kati, Summer Sisters, Janicsák Veca.. azért ez már vicc hogy ő még mindig bent van.. és pont Keresztes Ildikó mondta hogy ez nem szimpátia verseny.. OMFG.. akkor ennyi erővel Norbi már az elején húzhatott volna haza.. mert az embereknek biztos nem a hangja tetszik.. de ez nemgáz.. hiszen Keresztes Ildi kisangyalkája -.-..

szóval.. énis igazságtalannak tartom, és nagyon sajnálom hogy kiesett Veca :(((((((

2010. dec. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát igen nem norbinak kéne megnyernie de a 3. helyet megérdemli
2010. dec. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!