Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hova jár Mester Tamás bulizni?

Acspok kérdése:

Hova jár Mester Tamás bulizni?

Figyelt kérdés

Nemcsak az általa látogatott bulihelyek érdekelnek, hanem, hogy merre szokott lenni stb. Nem vagyok őrült, ne aggódjatok, csupán hátha egyszer véletlenül összefutunk (egy kis segítséggel...;)) Bármilyen infótok van róla szívesen fogadnám


xoxo


2010. dec. 14. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem nem szimpi az a pasas (na de nem ez a lényeg)... de gondolom a legtöbb nyilvános rendezvényen ott van, ami a megasztárral kapcsolatos. (próbálj elmenni egy megasztár klubbkoncertre, magára a megasztárra, esetleg nézz utána twitteren.)
2010. dec. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon megosztó a személyisége, de általában nem szeretik az emberek. Őszintén megfogalmazza a véleményét függetlenül attól, hogy ki mit fog gondolni, nem törődve a másik érzéseivel. Köszönöm a választ!
2010. dec. 15. 10:47
 3/6 anonim ***** válasza:
A kék osztriga bárba ;) ha érted :D
2010. dec. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hahahaha:D ez jó volt. de szerintem nem homár. nem akarom, hogy az legyen. szóval törjétek még magatokat:D:D
2010. dec. 16. 17:12
 5/6 anonim ***** válasza:
fészek klub, jezzy, az erzsébet körúton bármelyik szórakozóhelyen megtalálod szerintem.
2011. jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
oppá, most sokat árultam el?:)
2011. jan. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!