Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Friderikusz és Antal Imre...

Friderikusz és Antal Imre tényleg melegek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 25. 01:40
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Mint a kályha.

Fridi a Varánusz Kszavérral kavart, szegény Imre bácsiról is sütött életében, hogy az. Elég feltűnő volt, hogy egy olyan csinos, szép nő mint Kudlik Juli évekig tepert utána, ő meg le sem szarta. az utóbbi pár évben meg egy pasival élt együtt, akit úgy mutatott be, mint a legjobb barátját... hát, khm.

de egyébként zseniális (volt) mindkettő, mint művész/showman sztem.

2009. jan. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát én mondjuk nem néztem volna ki Antal Imrébol hogy meleg lett volna.....
2009. jan. 25. 04:24
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
A Fridi esetében elég valószínű,de Antal Imrénél csak pletyka-szinten emlegették a dolgot.Mondjuk ettől még lehet persze igaz.
2009. jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyikből sem néztem volna ki.
2009. márc. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Igaz, hogy meleg volt. Ugyanakkor egy csoda. Én azt mondom, bár több hozzá hasonló meleg (vagy heteró-tökmindegy) létezne, megszépítenének a világot!
2011. jan. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Friderikusz nem az: "Végül, az utolsó ablak mögött egy gyönyörű szőke hajú lány áll; róla az derül ki, hogy akár Friderikusz gyermeke is lehetett volna. Bizony, ő Anna, Sándor diákkori nagy szerelmének, Kiss Mariannak az immár 20 éves lánya. Végszóra maga Mariann is megérkezik, s lám, a karján egy csecsemőt hoz; bizony, Mariann mára már nagymama, s a baba az unokája, Anna kisfia, s a neve - vajon miféle nosztalgiából? - Sándor! Friderikusz és Mariann meghatottan idézik fel a diákkori románc részleteit, s végül nem állják meg: nem törődvén a közönséggel, a kamerákkal, egy igazi csókot váltanak, éppúgy, mint régen. "
2011. márc. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!