Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Britney vs gaga? Ki a vezér?

Britney vs gaga? Ki a vezér?

Figyelt kérdés
Állítólag lehet hogy lesz,egy közös klipjük.Szerinted ha ez bekövetkezik melyik csaj lesz a dominálóbb,gaga,vagy a pop hercegnő,mert akár hogy is valami féle versengés és összehasonlítás meg fog kezdődni.Britney fogja azt csinálni amit gaga akar,vagy a pop hercegnő fog parancsolni gagának?
2010. dec. 29. 17:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Gagaaaaaaa
2010. dec. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Természetesen Gaga
2010. dec. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szerintem is Gaga lesz a vezéééér
2010. dec. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Légyszi indokoljátok is meg a válaszotokat!

Köszi!

2010. dec. 29. 18:00
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
Gaga, mert egyszerűen nincs olyan, hogy az ő klipje ne szólna a Gaga-stílusról. Britney egy semmi hozzá képest, mind hangban, mind egyéniségben... szerintem Brit fog alkalmazkodni :DD
2010. dec. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

hát Gaga akár menyire is van most a csúcson ugymond, nem lehet elfelejteni Britney-t, amiket ő már elért zeneileg :) szal sztem nem az lesz h akkor csak Gaga lesz majd a középpontban hanem sztem egyenlően lesznek :)

És am én várom ezt a közös projektet :D mert mindkettőjüket szeretem :)

2010. dec. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
42%

Bocs!

De mindkettő nagyon rossz. Miért kell Gaga-t imádni? Mit tud? Minden száma ugyanolyan. A lényeg számára a polgárpukkasztás. Egy sok kis sztárocska közül, akikért odavannak a tinik.

Eltűnik a süllyesztőben ő is.


Ma már nincsenek olyan "sztárok", akiket 20-30 év múlva is hallgathatunk majd.


Bocs!

2010. dec. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
kedves utolsó nem értek veled egyet... Britney előpélda rá hogy igen is ő olyan akit 30 év mulva is ismerni fogunk... már csak abból indulok ki h 10 éve énekel és azóta is sikeresen:)
2010. dec. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Igen!


Tudod mire emlékszünk majd. A botrányaira!

Még 17-20 évesen volt sikeres, mikor befutott. Akkor rengeteg száma volt. Aztán már csak botrány-botrány hátán. Most újra próbál kapaszkodni.

2010. dec. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
te miről beszélsz ?:O Britney a mai napig irtó sikeres voltak magán életi problémái az igaz, de zeneileg mindig odatette magát még a legrosszabb korszakában is arattak a számai !! sztem vki több mint 100 millió eladott albummal nem felejthető ...
2010. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!