Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lady Gaga zsidó? (Vannak akik...

Lady Gaga zsidó? (Vannak akik azt mondják zsidó, mert nagy az orra. Viszont azt is olvastam, hogy zsidó nem lehet, mert náczista, mert az alejandro klipjében nácziakkal vonaglik. )

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 19:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%

zsidó mert nagy az orra


ennél hülyeségebet nem hallottam :'D

2011. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%

ma 20:05


Én meg ettől nem hallottam nagyobb hülyeséget. A zsidóknak köztudottan nagy, "kampós" orra van.

2011. jan. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem az. Én mintha azt hallottam volna, hogy az egyházi kórusban is énekelt. Jah, most néztem utána az életrajzában, és azt írják, hogy egy római katolikus magánsuliba járt. Szóval nem az.
2011. jan. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

20:50

Hol élsz te ? majd orr alapján állapítsd már meg nekem, hogy melyik ember milyen származású..


köztudott van olyan ember akinek "kampós" orra van de nem zsidó és van zsidó akinek nem olyan az orra te epic fail

2011. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Zsidó mert nagy az orra... DE! NÁCZIAKKAL vonaglik. Ennél viccesebbet rég hallottam. :DDD


De csak azért is utánanéztem neked: nem zsidó. Sőt, egy katolikus iskolába járt. Úgy tűnik, nem volt rá túl sok pozitív hatással...

2011. jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

mansonra sem volt...

xD

2011. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

"Viszont azt is olvastam, hogy zsidó nem lehet, mert náczista, mert az alejandro klipjében nácziakkal vonaglik."


Ennyi erővel lehet zsidó is, mert a klipben dávid csillag is feltűnik:D

2011. jan. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Lady Gaga egy néger férfi. A húga Justin Bieber. Az apjuk Elvis Presley.
2011. jan. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Tehát nagy orra van, ezért zsidó? Meg náczikkal vonaglik tehát náczi?

Briliáns logika. Gaga egy sokk-művész, aki szeret egyszerre látványos, és botrányos klipeket csinálni. Az Alejandro ennek példája. Nagyon sok zenész használ náci vagy más autoriter szimbolikát a műveiben klipjeiben.(A fentebb említett Marilyn Manson, a Laibach, a Joy Division és még sokan mások.) Ez nem azt jelenti, hogy ezeket a nézeteket propagálja, hiszi, hanem valamilyen komplexebb célja van vele, valamit ki akar fejezni. Ha más nem, hát egy kis botrány.

Amúgy azok a náczik enyhén melegek is.

2011. jan. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

A viselkedése alapján én is azt gondoltam elsőre. Én saját elméletet gyártottam: lehet hogy vannak zsidó felmenői akik kikeresztelkedtek. Innen a nagy orr és a katolikus magánsuli.... amúgy olasz származásúak a szülei wikipédia szerint, szal lehet hogy emiatt kerültek USA-ba(?)

A náci katonák nem jelentenek semmit.Hatásos polgárpukkasztás, ami Lady Gaga kedvelt húzása.


De term. en az is lehet hogy nem zsidó. Őszintén szólva nem érdekel. Nekem az a leényeg, hogy diszkóban jót bulizhatok a zenéjére.

2011. ápr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!