Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mindenki azt mondja, a Való...

Mindenki azt mondja, a Való világ négyesfogat érdekes, a többiek uncsik. Miért? A többiekről alig mutat az rtl bejátszást, főleg emiatt hisszük, hogy uncsik, pedig biztos ők is sok mindent dumálnak meg csinálnak napközben.

Figyelt kérdés

Nekem már az Oli és taktikázós dumái a leguncsbbak. éva , Alek meg ő ebből áll ki egész nap.


A többieket is szeretném nézni, megismerni....


2011. jan. 10. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Biztos csinálnak néha valamit de hidd el unalmasabbak.


Sokszor volt mikor élő adásban csak annyit mutattak hogy Béci-Zsófi vagy Zsófi Aniko csak feküdtek az ágyban és sutyorogtak közben meg odakint ment az őrjöngés.

2011. jan. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon nem értek veled egyet , bocsi :)
2011. jan. 10. 17:55
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem lenne a négyesfogat nem lenne mit nézni. Ők a legjobbak :)
2011. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hát szerintem meg nem a legjobbak, inkább a legszemetebbek és leghangosabbak.


ha nem lehetne őket nézni, néznéd a többieket és őket tartanád érdekesnek.

mivel alig mutatják őket, azt hiszed, ők uncsik.



bedőltél az RTL-es manipulációnak...

2011. jan. 10. 21:15
 5/8 anonim ***** válasza:

ja,szerintem ti a kérdést sem értettétek annyira meg :)


a többieket alig mutatják, azért gondolod, hogy annyira uncsik.


nem gondoljátok amúgy , hogy oliék szemetek ?

mert elég csúnyán viselkednek.. de ha nektek ez jelenti a "legjobb"-at...

az nem uncsi, hogy egész nap a verseny megnyeréséről beszélnek ? más téma nincs.

2011. jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én pl utálom azt a négyest, szandikától hányok, amilyen stílusa van olivér egy taktikázó majom, alekosz idióta, éva még elmegy, de sokkal jobban érdekelnének a többiek.
2011. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az Rtl manipulálja az egészet, őket akarja kihozni nyertesnek. Egyébként honnan lehet tudni, hogy a többiek unalmasak? Hisz csak ezt a 4 bohócot lehet látni szinte. Ebből nem lehet következtetni a többiek jellemére, cselekedetére. Max. aki elfogult, és akinek bejön ez a primitív stílus.
2011. jan. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért érdekes, mert ők a jó oldalon állnak, a többi a sötét oldal része, Anikó a kettős ügynök, a többi meg semleges.
2011. aug. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!