Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki (k) a kedvenc színésze...

Ki (k) a kedvenc színésze (i), színésznő (i) d?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 15:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%

Magyar nincs :S

Amúgy meg Helena Bonham Carter, Tom Cruise, Cameron Diaz... De Sandra Bullock- ot, Chris Colfert és Drew Barrymore-t is nagyon szeretem... Az abszolút kedvenc Helena Bonham Carter.

2011. febr. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hazai:

Színésznő: Pokorny Lia, Földes Eszter, Oroszlán Szonja


Színész: Rudolf Péter, Kálloy Molnár Péter


Külföldi:

Színésznő: Christina Hendricks, Sophie Turner, Susan Sarandon, Charlize Theron, Jennifer Lawrence, Emily Blunt, Eva Green


Színész: Jim Carrey, Harrison Ford, Benedict Cumberbatch, Christian Bale, Robert De Niro, Jackie Chan, Brendan Fraser

2014. okt. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A kedvenc magyar szinésznőm SZABÓ IRÉN.


Egy fiatal színésznő,az alakításai fantasztikusak . Két éve láttam először a színpadon, azonnal bűvöletébe ejtett amilyen csodálatosan játszott. Emellett gyönyörűen énekel, és persze nagyon szép is. Eddig 9-szer láttam a színházban, csodás volt minden alakítása. Lehet hogy rajtamkívül az országban alig hallottak róla de szerintem ő a legeslegjobb szinésznő. :)


Ha egyszer magyart is kértél... :)

2015. dec. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!