Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » VV Gigit, vagy VV Évát kedvele...

VV Gigit, vagy VV Évát kedveled jobban? Miért?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 17:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
62%
Éva,mert ő nem játsza meg magát!
2011. jan. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%
Éva
2011. jan. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
66%
Ők azok akiket rühellek a villában... Csak ezt a 2 nőt... Nálam egy szinten vannak...
2011. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
75%
Éva, mert Gigi ellenszenvesebb. Már a beszavazáson fogtam a fejem, hogy jaj csak ne ők, de most, hogy többet láttam belőle, még inkább nem tetszik. Annyira megjátsza magát, borzasztó.
2011. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
ÉVA A LEGJOBB
2011. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
80%

Éva a kedvencem.

Ő egy egyéniség,intelligens,okos,szórakoztató,vicces,nem kétszínű,egyenes és szép is. :P

2011. jan. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
64%
Eva. A miertje egyszerü. Utalom az öszintetlen, megjatszos, ketszinü, penzehes embereket, akik mivel agyilag semmit sem tehetnek le az asztalra, ezert a testükkel probalkoznak. A Gigi ilyen, Eva viszont egy tünemenyes, temperamentumos intelligens szep nö. En neki adnam a födijat.
2011. jan. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Jöhetnek méég :)
2011. jan. 25. 14:39
 9/29 anonim ***** válasza:
80%
Évát kedvelem jobban, mert nem dörmög az ember háta mögött mint Gigi, és nem csak akkor szól be valakinek, amikor előtte már egy erősebb ember megtette. (pl amikor Béci oszt valakit és Gigi ott dörmög helyeslően a háttérben, az undorító) De kezdetektől fogva Éva a kedvencem, meg Olit és bírom.
2011. jan. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
44%

Az a baj, hogy az én véleményem mindig változik... attól függően éppen mit "követ el" vagy mond az egyén.

Gigi szerintem rendesebb és igazából nem is értem miért hívják színésznőnek... szerintem nem játssza meg magát, ő ilyen és kész...

Éva meg azért, ő sem ártatlan... mikor mérges miket mond már.. más példát nem is tudok felhozni, mint a Zsófit... kétszínű kis k*a... mondta, jó ez igaz is... háta mögött...

Olivér hogy befolyásolta már...

Nem bírom, de ez még biztos változhat...

2011. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!