Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy lehet azt a sok silány,...

Hogy lehet azt a sok silány, népbutító "műsort" nézni?

Figyelt kérdés

pl: Való Világ,Reggeli, Győzike, Dél-Amerika sorozatok...

Nincs igénye az embereknek a minőségi szórakozásra?


2011. jan. 24. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Írjál minőségi szórakozást, ami helybe jön és nincs magas ára.
2011. jan. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sz1u ***** válasza:

Erre van igény! Kinek mi a a szórakozás... Ha nem így volna, akkor nem ezeket a népbutító műsorokat sugároznák. Akinek nem tetszenek ezek az adások, akkor még mindig ott van a távirányító...

Ne foglalkozz velük! Ennyi...

2011. jan. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, már megint egy mélyértelmű kérdés... Hát nem mindegy neked, mit csinálnak mások?
2011. jan. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Én tudok rá válaszolni!


Tehát:

Szépen bekapcsolod a televíziódat, vagy a számítógépedet, és a csatornára kapcsolsz, vagy a play gombra! (az a kis nyíl tudod)


Na most:

- ha kedveled a műsort, akkor csodálatos és izgalmas perceket élsz át

- ha nem kedveled, akkor közben sunnyoghatsz, csinálhatsz mást, de azért hallgatod, hogy másnap pletyizzetek róla

- ha utálod, akkor is megnézed, mert mindenki erről pletyizik, és ki akarod alakítani a saját véleményedet is, hiszen intelligens ember vagy!


Nahhh... így kell ezt :)


Jó szórakozást:P

2011. jan. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Az első írta jó. Mivel túl sok alternatíva nincs, amit itthon az átlag lakosság meg tud fizetni. Sok az egyszerű ember.
2011. jan. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jaj már ez nem tudom már hányadik ilyen kérdés... Nem az embereket kell szidni,hanem aki ilyen műsort csinál. Én 18 éves létemre szeretek olvasni,és főleg az interneten lógok, és zenéről ,könyvekről beszélgetek,szeretem a komolyabb témákat, az értelmes vitákat. De azért néha szükség van valami egyszerűbb műsorra is szerintem. Mondjuk én csak este 7től-8ig nézek hétköznap tv-t és az a ValóVilág,meg hétvégén egy sorozatot. De nem hiszem hogy ettől akár én ,akár a másik millió ember hülye lenne,vagy ostoba.
2011. jan. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

01-24 19:11!

Minőségi szórakozás:

* Könyvolvasás (ha már a TV-re tellett)

* Ismeretterjesztő TV csatornák nézése (Spektrum, Discovery, Discovery Sience, National Geographi stb.)

* Színház (Ha már telik TV-re és annak áramfogyasztására akkor simán megoldható havonta 1-2 színházlátogatás, spórolással, már ha hallottál róla.)

stb...

2011. febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

19.09-es

Örülj neki, hogy Te tudsz járni és eljutsz ilyen helyekre.Egy kicsit keményen fogalmaztál!!!!!!!!

2011. febr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert rengeteget lehet rajtuk röhögni, és szórakoztatóak. Senki nem mondta, hogy örökértékűek vagy követendő példa a magatartásuk. Rengeteg csatorna van, ha nem tetszik, lehet mást nézni. Ha nem találsz a TV-ben olyat ami tetszik, akkor ott van az Internet, ott biztosan találsz kedvedre valót.


Ha már így megkérdezted, akkor én is megkérdezhetném, hogy miért vált akkora divattá mostanság, hogy mindenki cikinek állítja be azt, ha valaki ilyen műsorokat néz? Általában azok kérdezik ezt, akik titokban maguk is nézik :DD

2011. febr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!