Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerinted közülük ki a legszebb?

Szerinted közülük ki a legszebb?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]


2011. jan. 31. 17:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Katy!
2011. jan. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
70%

Shakira a legszebb :)

Aztán meg Rihanna.

2011. febr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
65%

RiRi, azaz Rihanna

Rihanna-fan vagyok :)

De most nem elfogultságból mondom, hogy szerintem nagyon szép nő, gyönyörű az arca és rettenetesen tehetséges! ♥

2011. febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Shakira. Mert ennyi ev mediaban toltott ev utan is ugy nez ki, mint egy normalis no, nem ugy, mint egy karacsonyfa vagy mint egy lotyo. Nem arra megy, hogy az extrem kulsejevel tunjon ki. Amugy szerintem Shakiranak nincs jo hangja, nem birom a zenejet sem, de ettol fuggetlenul normalis ember, allurok nelkul es adakozo is. Biztos, hogy nem egy uresfeju liba. Egyebkent az altalad felsoroltak kozul szerintem Rihanna a legtehetsegesebb es legjobb hangu enekesno, csak kar, hogy igy elvaltoztatta magat. Megfertozte a siker.
2011. febr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Katy Perry :)
2011. febr. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Shakira egy kifejezettem szép nő, jó alakja van és szép arca. Katy Perryről is kb ugyanezt lehet elmondani.. a melleiről nem is beszélve.. :DD Rihanna nem mozgatja meg a fantáziámat de ő is szép.. smink nélkül is.

Lady Gaga nem az a tipikus szépség, sőt az átlag ember valószínűleg azt mondja rá, hogy lófeje van és ronda :D de aki szereti őt és a stílusát az úgyis szexinek találja.. mint pl én :DD számomra ő a legvonzóbb az összes közül még akkor is ha nem ő a 'legszebb' a megszokott értelemben.


Na de az a Kesha egy kifejezetten ronda nő, talán ha lenne valami tehetsége elnézném neki, de így, hogy nem csak ronda de ráadásul idegesítően tehetségtelen is.. az értékelhetetlen kategóriába tartozik számomra..

2011. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Rihanna:LLL
2011. febr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :):)
2011. febr. 20. 15:18
 19/19 anonim válasza:
egyértelmű eggyikse
2011. márc. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!