Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Zámbó Jimmy milyen bűnöket...

Zámbó Jimmy milyen bűnöket követett e? azért kérdem, mert sok számában arról énekel, hogy majd megjavul, az asszonyának meg kell bocsájtania meg hasonlók.

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 02:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
megcsalta csak ennyi volt a bűne szóval nem kell itt rendőrségi ügyekre gondolni! Pl Gregor Bernadettel, ő az egyik legismertebb + akikről még nem tudunk!
2011. febr. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Hát igen, nem a hűség szobra volt. Sűrűn kikacsingatott a házasságból, de ez volt szerintem a legnagyobb bűn, amit életében elkövetett. Nem bírt a szép nőknek ellenállni.
2011. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Így van, ahogy előttem is írták. A hűtlensége ihlette azt a dalt.
2011. febr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem egy felesége volt és számtalan nőügye.
2012. okt. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
volt régen egy nyaralójuk Kiskunlacházán,és náluk dolgozott tesóm...(kertészkedett) és volt olyan amikor ment hozzájuk és Jimmy feleségének monokli volt a szemén. ezekszerint verte is az asszonyt.
2012. okt. 29. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Az elsőt (Krisztián anyját), vagy a másodikat (Edit asszonyt)? Eléggé öntörvényű volt, ez az egész játék a töltött pisztollyal is azt bizonyítja. A végén ráfizetett, ha igaz a véletlen baleset história.
2012. okt. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Edit asszonyt verte.. (tegnapi válaszoló voltam)
2012. okt. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Az oké, hogy volt egy személyisége, amivel le tudta a nőket venni a lábáról, de külsőre elég ronda volt szerencsétlen. A nők 99%-a szerintem képtelen lett volna szexelni, még a csók is a békához lett volna hasonlatos. A pénze miatt érhetett el inkább sikereket, Gregor bernadett meg egy pénzéhes nőszemély mint tudjuk.
2013. ápr. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Rengeteg nő volt az életében, nagyon sok prosti is, vagyis soha nem is javult meg.
2013. ápr. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Hát, akinek volt hozzá gusztusa, annak egészségére. Biztos különös perverzió kellett már ehhez vagy számító gátlástalanság. Ez olyan mintha én meg Geronazzo Máriával akarnék kalandot, a belem kifordul már a gondolatától is.
2013. ápr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!