Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Eszenyi Enikőnek van egy...

Eszenyi Enikőnek van egy nevelt lánya?!

Figyelt kérdés

[link]


Ez most komoly??? Körülbelül mindjárt elájulok! Imádom Enikőt és mindent tudok róla, hogy lehet ez igaz? Sehol, egy cikk sem és SEMMI soha nem említetett errőla nevelt lányról semmit, Enikő se mondott róla SEMMIT.. és mégis miért ír az ANYJÁNAK egy levelet egy ÚJSÁGBAN??


Semmit nem értek.. valaki??? :|


2011. febr. 6. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint. Nyilván hozzájárultak, hogy leadják. Ez nem a teljes cikk. Vedd meg a Bestet!:P
2011. febr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Dehogy veszem meg :DD


Csak hát furcsa, mert

1. Enikő mondta, hogy sajnálja, hogy neki nincs gyereke.. [magyarul ha ez a cikk igaz, akkor letagadta a gyerekét]

2. Miért mondja a cikk, hogy 'volt' egy nevelt lányuk? Most akkor örökbefogadták, Enikő megunta és tovább passzolta? A cikkből arra lehet következtetni, hogy nem tartják a kapcsolatot.. mert ha tartanák és anya-lánya kapcsolat lenne köztük, akkor biztosan nem újságoknak írna levelet a csaj!


Ez mondjuk egy bulvármagazin, úgyhogy valószínűleg nagyon elferdítették a sztorit. Más racionális magyarázat erre nincs. Merthogy Enikő nem nevelt fel egy gyereket az BIZTOS.

2011. febr. 6. 15:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy nem volt hivatalos örökbefogadás. Annak idején sokat írtak a lányról, aki állami gondozásban volt, és Enikőék sokat látogatták, ünnepekre hazavitték, odafigyeltek rá. Valami oknál fogva nem fogadhatták örökbe, tán a vér szerinti szülő nem mondott le róla.

A Attilával való válásuk után is igyekeztek gondoskodni a lányról, amennyire lehetett. Enikő soha nem tagadta, inkább bántotta, hogy nem lehetett hivatalosan az ő örökbefogadott lánya. Csak az évek múltak, a kislányból nagylány, majd mint olvashatjuk, anyuka lett. Az pedig érthető, hogy nem akarta címlapon szerepeltetni a lányt. Nagyon sok olyan népszerű, közismert ember van, akinek tabu a magánélete.

2011. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, így már sokkal érthetőbb!

Gondoltam, hogy a cikk ferdített el valamit.. azért ez a nő nem igazán Enikő lánya, ezek szerint még csak nem is az örökbefogadott lánya.. így hát az is ferdítés, hogy Enikő 'nagymama' lett.. persze értem én, így sokkal több újságot lehet eladni.. :DD

2011. febr. 6. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!