Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Olivér barátnője mit szól a...

Olivér barátnője mit szól a dolgokhoz? Link? ) bővebben lennt)

Figyelt kérdés
nekem Oli a kedvencem a villában,neki szurkolok,de ezeket a cselekedeteit most nem igazán tuom hova tenni.eddig hűséges volt kitartott Enikő mellett.és most nemtom minek kell ezt csinálni,de Anikó is hülye,hogy ráhajt.és a négyesből is lassan kezd kiszakadni,és mindig úgy tesz,mintha semmit nem csinált volna.teljesen egyetértek Szandika véleményeivel,nagyon jól látja a dolgokat.kiek mi a véleménye?és esetleg valaki valami hírt Enikőről?esetleg link is jöhet ha van.:))
2011. febr. 8. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam h kikapcsolta a telóját nem jelentkezik, de csak mert nem akar nyilatkozni, jól van és állítólag nem veszi komolyan Oli-Anikó rpmáncát, ami szterintem hülyeség, biztos ki van akadva.


Oli eddig se volt kedvencem most már ki nem állhatom, Szandika jól megmondta neki, és nem féltékenységből, mármint nem olyan féltékenységből, amit pl Anikó akar elhitetni mindenkivel (már megint kavar, a kisasszony).

2011. febr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit szól hozzá, én is azt hallottam, amit az első. Hogy nem lehet elérni, de egy ismerősükkel beszéltek, és ő mondta, hogy Enikő nem veszi komolyan ezt a "románcot", vagy minek nevezzem. Végül is Oli tényleg nem csinált semmit, legalábbis fizikailag nem, de ezeket a beszélgetéseket sem lehetett könnyű nézni, biztos rosszul esik neki. Szandika véleményével én annyira azért nem értek egyet, látszott, hogy inkább féltékenységből beszél, legalábbis nekem úgy jött le. Ő is elmondta neki, hogy vonzódik hozzá, hogy legszívesebben megerőszakolta volna, stb. Aztán ő inkább Anikóhoz közeledett ilyen téren, nem hozzá. És nekem ez a viselkedés, hogy akkor Béci mellett fog kampányolni, olyan kicsinyes dolog. Lehet normálisan is beszélni a másikkal, nem úgy ahogy Szandika tette.

Remélem azért, hogy Oli észhez tér végre,bár az én meglátásom szerint nem Anikó hajtott kifejezetten rá. Oli kérdezte meg, hogy ki jön be neki a villából, aztán meg kikényszerítette belőle a vallomást, és feszegette a témát, hogy mi tetszik benne Anikónak stb. Úgyhogy inkább Oli miatt jutott odáig a dolog, ahol most tart.

2011. febr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én teljesen egyetértek veled, kedves kérdező :)

Én is bírtam Olit, eddig. Eleinte szimpatikus volt, ahogy kitartott Enikő mellet, de az a liba teljesen elvette az eszét, és most már nagyon nem kedvelem :S És Anikót is utálom, először pofátlanul ráhajt Bécire, aztán jött ez a Király L. Norbis dolog, most meg Oli... Ráadásul Anikó felbontotta a négyest is, aminek nagyon nem örülök :(

Szandika joggal dühös Olira, és télleg nagyon jól látja a dolgokat. És szerintem még Alekosz is, hiszen megmondta Olinak, hogy ő is tehet a dologról, mert nem szabadott volna neki engedni, hogy idáig fajuljon a helyzet :S

Nekem ez a véleményem :):)

2011. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mármint a liba, azaz Anikó :)
2011. febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen pontosan.mert az Anikó helyében ha tudom,hogy mennyire fontos az Olinak az Enikő biztos nem nyomltam volna,persze ebben Oli is hibás.persze látszik Szandin,hogy féltékeny,de mitnemondjak én megértem.:Dde a féltékenységen kívül,szerintem jól látja a dolgokat,mert Olinak arra jóvolt hogy rátegye a jelet,és utána meg le sem szarja..Alekosz is jókat mondd!igen sajnos kezd felbomlani a négyes,és ez tényleg Oli és Anikó miatt van,pedig őket bírtam a legjobban.a béci meg egy nagyképű f*sz.és a gigi is.fúúj de nem bírom,megjáttsza magát de nagyon,és befolyásolja a Jerzyt!a gombi cuki,őt is bírom nagyon.:)remélem Oli jobb belátásra jut,és lerázza magáról ezt a libát.:Dígy most azért Oli még a kedvenc,de ha így folytatja,nem lesz jó vége a dolgoknak szerintem....
2011. febr. 8. 18:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Anikó szerelmes Olivérbe állítólag,de lehet,hogy ez csak hirtelen fellángolás vagy csak azt szeretné,hogy foglalkozzanak vele.Úgy veszem észre,hogy Oli nem tudja hova tenni a dolgot,neki is szeretet hiánya van...Tetszik neki Anikó,de a b.nőjét sokkal jobban szereti és nem csalná meg.Ha mégis akkor sem ország,világ előtt...Annyiból gusztustalan,hogy olyanokat mond Anikónak,amit a b.nőjének nem kéne hallani mint pl:Oda vagyok érted Anikó,jó csaj vagy...Nem kéne egymást kábítaniuk,Anikó egy kicsit visszavehetne,Olinak meg észhez kéne térnie,hogy nem Anikót vígasztalgatni jött ide,hanem megnyerni a játékot...
2011. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!