Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mire alapozódik a pletyka...

Mire alapozódik a pletyka hogy sp meleg?

Figyelt kérdés

látta valaki fiúkat tapizni?

vagy csak egyszerűen aki utálja az kitalálta róla..

azért mert kölyök pofija van és vékony hangja attól már meleg valaki? :(


2011. febr. 10. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem legtöbbször féltékenység, utálat, irigység van a háttérben! Nem találom igazán férfiasnak, de ettől még nem híresztelném el róla sosem, hogy meleg! De ha az, nekem az sem baj!
2011. febr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Valaki felrakott valahová egy képet, ahol csajnak van öltözve. Azt nem fűzte hozzá, hogy miért van lánynak sminkelve, öltözve. Pontosan már nem tudom, vagy egy fogadást vesztett el, vagy egy bolondballagáson készült a kép. Szóval nem azért néz ki nőnek, mert meleg, hanem egy vicc miatt. Erről a fényképről "tudják", ez "bizonyítja" hogy meleg a srác. Szerintem nem az, de egyébként sem befolyásolja a szimpátiámat senki nemi identitása.
2011. febr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
belinkelnéd a képet?
2011. febr. 10. 19:47
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Bocsi, nem tudom, mert nem találom. Itt is volt a gyk-n, de annyi kérdés van róla, hogy nincs annyi időm, hogy kikeressem.
2011. febr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert melegen öltözik, mert ő fűti a házát és mert csak.

Amúgy teljesen mindegy, mert tudtad, hogy sp már meghalt? Hivatalos forrás: www.napiszar.com

2011. febr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert sokan úgy ítélik meg az embereket,hogy nem ismerik.

Tudod ma az van,hogy a fiataloknak ha szimpi valamelyik tinibálvány,akkor szeretik,ha nem szimpi akkor utálják és egyből meleg,biszex,nem is fiú hanem lány és még sorolhatnám,miket képesek összehordani az emberek a másikról,csak mert nem szimpatikus vagy mert irigy,hogy befutott...Megmondom őszintén,én sem bírom SP-t,egy számát talán meg tudok hallgatni(Kép maradsz)Nem tetszik a stílusa,a zenéje,de ettől függetlenül tiszteletbe tartom,ha valaki szereti és nem mondom,hogy b*zi!!!Én azt mondom,hogy aki nem szereti ne foglalkozzon vele,aki meg szereteti az hallgassa.

És attól mert egy pasi nem body building,meg nem nagy ember,attól még nem biztos,hogy meleg.

2011. febr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

a tini fiúk általában féltékenységből csinálják ezt... gondold át SP-nek "mindene" megvan...


egyetemre jár, munkája- pénze van, a hobbijának él, azzal foglalkozik amit szeret, egészséges, családja van, vannak jó barátai, jól néz ki, tehetséges..


amugy hallgassátok meg az új albumát.. visszatér a rappes stílushoz, nem gép hang, acousticus számok vannak!!!!!!

pl : Kelts fel acoustic! ez az egyik legjobb acousticus szám a lemezből....


"a szíve(m) a régi, de körülötte már senki sem érti"

Kölyök 22- SP

2011. febr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!